Takımı
Besiktas
Şimdi taxi yapıyorum oyunda birisi yazdı bana free yap diye adam Türk bu siteden biride isim vermeyelim.Olmaz dedim banada para lazım bu başladı küfür etmeye sen şöylesin sen böylesin sana mı yalvarcam diyor.Gel dedim tamam free yapcam sagolasın kardeş harbi delikanlıymıssın dıyor.Varmı böyle birşey ya Taiwan Sroda bile rahat yok. :think:

Sonunda kasılmak varsa bunlar kendilerini bile rezil ederler. İnsan iki yüzlü olunca böyle oluyor. Almayınca sövüyor,alınca da harbi delikanlıymışsın. Kasılmak uğruna kendilerini küçük duruma düşürüyorlar. Oyun böyleleriyle dolu sen aldırma oynamana bak. :thumbsup:

Takımı
Fenerbahce
skyline16 demiş ki:
Şimdi taxi yapıyorum oyunda birisi yazdı bana free yap diye adam Türk bu siteden biride isim vermeyelim.Olmaz dedim banada para lazım bu başladı küfür etmeye sen şöylesin sen böylesin sana mı yalvarcam diyor.Gel dedim tamam free yapcam sagolasın kardeş harbi delikanlıymıssın dıyor.Varmı böyle birşey ya Taiwan Sroda bile rahat yok. :think:
Bunlar Normal Hergün Yaşanılan Şeyler Alsan bir dert almasan bir dert +18 Yaş sınırı Şart Başka Çaresi Yok Oyun cocuklarla dolu daral:

Takımı
Besiktas
alpaslan_1907 demiş ki:
skyline16 demiş ki:
Bunlar Normal Hergün Yaşanılan Şeyler Alsan bir dert almasan bir dert +18 Yaş sınırı Şart Başka Çaresi Yok Oyun cocuklarla dolu daral:

Haklısın Dostum

gerekli olan tek şey silkroad online wow gibi aylık ücretli olması
bütün silk item kaldırılıp wow tarzı bir sistemle oyunun oynanması bakın ozaman oyun nasıl oluyor

Yukarı Alt