Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
İyi akşamlar

@Melon Benim bu gittiğim Güzelyalıda o yüzden biraz pahalı ama çok güzel ve tam istediğim gibi kesiyor

İyi geceler
Artık kendim kesiyorum saçlarımı , saçlar kıvırcık benim , böyle hafif uzadığında yanlara giriyorum üstlere dokunmuyorum , bakalım nasıl olacak :D

O değilde ne kadar kötüymüş oyunculuk , tiyatro oyuncusu sanki bir shakespeare oynuyormuş gibi her şeyi tane tane söylüyor herif.
Benim kanaatimce tam tersi oyunculuk mükemmel şimdiki dizilerden insanlar alışmış hazır cevapları ezberlenmiş senaryoların su gibi akar gibi konuşulmasına fakat normal hayatta hiç bir insan o profesyonellikte konuşmuyor veya birine o akıcılıkla cevap vermiyor.Zaten diziyi izleyenler bilir kurgu olması bazı şeyleri gerçeğin dışına itsede neredeyse her sahnede türkçemizi düzgün kullanmaya çalışmaları çok güzel.
He bu arada bazıları o dönem çekilen Gerçek Kesit ilede dalga geçiyor. Fakat şimdiki diziler mi gerçekci hayatımızdan kesitler sunuyor yoksa Gerçek Kesit mi? :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Benim kanaatimce tam tersi oyunculuk mükemmel şimdiki dizilerden insanlar alışmış hazır cevapları ezberlenmiş senaryoların su gibi akar gibi konuşulmasına fakat normal hayatta hiç bir insan o profesyonellikte konuşmuyor veya birine o akıcılıkla cevap vermiyor.Zaten diziyi izleyenler bilir kurgu olması bazı şeyleri gerçeğin dışına itsede neredeyse her sahnede türkçemizi düzgün kullanmaya çalışmaları çok güzel.
He bu arada bazıları o dönem çekilen Gerçek Kesit ilede dalga geçiyor. Fakat şimdiki diziler mi gerçekci hayatımızdan kesitler sunuyor yoksa Gerçek Kesit mi? :)
Türkiye de zaten oyunculuk şimdi de iyi değilde , önceden daha rezilmiş. Tane tane derken akıcılık anlamında değil , fazla rol kesme anlamında söyledim. Aynaya bakacak yüzümüz bile kaaalmadı derken bu kadar vurgulu konuşması over acting , sonrasında dans edecekmiş gibi duruyor , yeşilçam oyunculuğu , ingiliz kraliyet dramasına benziyor.
Türkçeyi güzel kullanma olayı da bence çok itici bir şey. Kötü adam niye bu kadar güzel Türkçe kullanıyor ? Kötü adam ortalığın anasını ağlatmalı ki kötü adam olduğu belli olsun.

Doma$no

Şahsiyet izliyorum sadece. @Melon varsa merak ettiğin anime sor gsk kapandı oraya yazacaktım da summer1: ya da şu tarzda önereceğin bir anime var mı gibisinden :D

Yukarı Alt