Beyler banada arkadasım dedi istedğin kadar bota bırak sadece 1 credi gidyo dedi ama denemdim artık orasını siz deneyin :lol:

Once botun tum ayarları yapıldıktan sonra (hersey ama hersey duzeltme sansın olmıyacak)saatın ordaki ısro bot parmagını kapayın bakalım olucak mı ?

Arkadasım Pot almaya gittignde almıyor biliyorum gece-gündüz diye tabir edilemez yani Wink

StarkDrache

Bilgiliyim
Ben Denedim Skill flan Alınca Refresh diyince Unkown Olark Gözüküyor Skill.
Botta Sadece Kasıoyr.
Towna glince potunu alp Tamir olyor ve bekliyor.
Ama kredi gitmiyor. Exclamation

pfffffff

Aileden
daha öncede verilmişti bu konu
böyle bir şansınız olabilir ama botunuz birisine dalarsa 15 lvl pk olursunuz söyleyeyim Idea

hyr iyi bakın bn biliyodum bn bu yöntemle kasıyorum zaten oyuna girin srobottan sonra köşedeki parmağı kapatın sonra kasın 1 kontör gidiyo walla gerçek sölüyom inanmayan denesin

Bu olay doğrudur ama kesinlikle return atmıcaksınız ve ölmeyeceksiniz bu ikisinden birini yaptığınız zaman bot belli bir süre sonra durur kasma yerindeki işiniz bitince şehire elle götüreceksiniz botu şehirde tekrar start diyeceksiniz potları falan alıp tekrar kasma yerine gider eğer gitmeyen olursa " bu bazı arkadaşlarda olabiliyor" onlar şehir dışında botu çalıştıracaklar..

slm arkadaşlar bn efe evet dedıgın dogru 1 credı gııdoyr ama tekrar sehıre ısnlandıktan sorna bot bır daha calısmıyor o yuzden cıkıp tekrar gırmek zorunda kalıyorsunuz bosunadeneyıde vakıt harcamayın heerkse tesekurrler

Nick:qaddaR__Tr
LwL:52
Server:Alexander

herkese ii kasmalr bol Seal Of Sun lar :lol:

erikboy demiş ki:
Beyler banada arkadasım dedi istedğin kadar bota bırak sadece 1 credi gidyo dedi ama denemdim artık orasını siz deneyin :lol:

Once botun tum ayarları yapıldıktan sonra (hersey ama hersey duzeltme sansın olmıyacak)saatın ordaki ısro bot parmagını kapayın bakalım olucak mı ?
Bu dedin şık 1.64 botlarında oluyordu oda ne bi retun nede teleport olmalısın yoksa bozuluyor..

1.64 şu anda calışıyormu bilmiyorum başında durmadın sürece ölün yada teleport oldunu bot calışmaz hale geliyor bol şans

tan

rank8
parmagı kapattıgında suren gıtmıyo ama bu yen surum botta ısınlandıgı zaman % 80 sehırde takılıyo bısey almıyo cat catlasın arada bı devam edıyo ama cogunlukla duruyo ben denedım

return çekincede kasmaya devam ediyor günlerdir o şekilde kasıyor benimki :lolmuch: pot falanda kendi alıyor sehre gelince herşey tıkırında

exitleyince parmağı kredi gitmiyo ama potu bitince retrun basmiyo alışveriş yapmıyo kasma yerina geri gitmiyo eyer sen elenle yaptırırsan çalışır
çünkü pc başinda olduğum zamanlar bende exitiyorum

MertCan demiş ki:
exitleyince parmağı kredi gitmiyo ama potu bitince retrun basmiyo alışveriş yapmıyo kasma yerina geri gitmiyo eyer sen elenle yaptırırsan çalışır
çünkü pc başinda olduğum zamanlar bende exitiyorum
alla alla bende yapıo herşeyi

serverlar gidene yada dc yiyene kadar böyle kasıyorum geçen bi ara bi hafta kastım serverlar gitti anca çıktım yoksa çıkmayacaktım

Yukarı Alt