486dx4 demiş ki:
artık yeni botta buda işe yaramıyor parmaa kapatınca auto trining shutt down yane kapanıyo gemiş olsun
okumamışsın sanırım, yukarıda yazdım nasıl olacağını. 2 arkadaşım birde ben 3 kişi bu şekilde kasıyoruz. dediklerimi aynen uygula olduğunu göreceksin.

:lol: Şimdide şöyle yapacağız. 1.73 kuracağız srobot.exe yi masa üstüne atacağız. sonra 1.75 i kuracağız. ve masa üstüne attığımız 1,73 e ait srobot.exe yi 1.75 üzerine yeniden kopyalayacağız ve tek kredi ile kasmaya devam edeceğiz.

DnA

rank8
aslı bu....

Parmagı kapatınca kredi gitmiyor bir kez daha homeye basmamak şartıyla...
Şehirde potunu kendin alırrsın towndan çıkınca insert e basarın (klavyede homenin yani)
Durdurmak için End e basarsın(home nin altı).

Eger uykum agır kalkıpda pot aldıramam diorsan.işte ince ayar:
Eger Çantasında hiç return scroll olmazsa...Hp pot u mp den önce biterse....Ve ölürse towna dönünce kendisi potunu alıp tekrar kasma yerine gidiyor ve kasıyor...
Bunun için Return scroll u olmasın yerden de toplamasın(Filter den ayarlarsınız).
Hp pot ve mp pot harcamalarını takip ederek ii bi şekilde ayarlarsınız mesela benimki 100hp xlarge harcarken yanında 1000 mplarge harcıyor.. Bu ayarı bildigimden hp mp den önce bitcek şekilde alıyorum..Ölüyor sehre gidiyor geri geliyor herseyini yapıyor :mrgreen: :mrgreen: Arrow

Yukarı Alt