INT ve STR ekleyen Gold Dragon Flaglar kalkmış serverda ama herhangi bi resmi açıklama bulamdım haberi olan?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
flaglar event zamanı çıkıyordu ve istediğin zaman kullanıyordun şimdi gdf takılınca o takılmıyor ama neden kaldırsınlar ki Confused

Garip olan santalar duruyo ama gdfler yok.İkiside event hediyesi ama hiçbi açıklamada yok.

Bu joymax harbi gerizekalı yaa. Bi işi düzgün yapamıyolar.

Üzerinde takılı olan charların GDF lerini silmişler ama inventoryde olan GDF ler duruyodu (benmki inventorydeydi mesela ve duruyodu). Şimdi Extra inspc. yapıyolar ''Aaaa biz inventory yi unuttuk '' diye. Hey Allahım... Mad :lolmuch:

cNeyT demiş ki:
Bu joymax harbi gerizekalı yaa. Bi işi düzgün yapamıyolar.

Üzerinde takılı olan charların GDF lerini silmişler ama inventoryde olan GDF ler duruyodu (benmki inventorydeydi mesela ve duruyodu). Şimdi Extra inspc. yapıyolar ''Aaaa biz inventory yi unuttuk '' diye. Hey Allahım... Mad :lolmuch:
ya benim invenory dekilerde silinmişti Evil or Very Mad silkroadın kendi sitesinde millet delirdi gdfleri geri istiyo Cool :lolmuch:

oha be bu hafta ıcınde alım dıyodum eskısını satınca 7,5 mılyona yenısını alım dıyodum :lol:
ula dun ıyıkı almamısım extrabeer extrabeer extrabeer

China charımdaki 1 male 1 female gitmiş
Europa charımdaki 3 femaleden 2 si gitmiş sadece1 tane female gdf kalmış elimde. Cool

:(:( 6.500 e almışdım yeni yaw bunların yapcağı işe başlıcam ben kanat alsak 130 silk Confused

Yukarı Alt