Takımı
Besiktas

Gaziantep'te PKK'lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda ortalık savaş alanına dönerken, aralarında polislerin de bulunduğu 7 kişi öldü çok sayıda kişi yaralandı.
Acil kan aranıyormuş ordan bir tanıdık ile konuştuk antep'te olanlara duyrulur
Şehit olan polislerimize allah rahmet eylesin
Yaralananlara Acil şifalar diliyoruz

Mavi Reyiz demiş ki:
bu yaptığın ırkçılığa girer, benim canımdan çok sevdiğim kürt insanlar var sen böyle yazınca banada dokundu şimdi.. tepkimi göstermek istedim..

Onların böyle olması cahilliklerinden, sende bi cahillik edip içlerinde gerçekten kültürlü, iyi, düzgün olanların günahını alma..

Her kürdün aklında küçükte olsa başka bir vatan fikri vardır en iyisindede gördüm en kötüsündede.Ölenlere Allahtan ragmet yaralanan kardeşlerimize Allahtan acil şifalar diliyorum.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Guney Dogudaki Kurtlerin alayi kolluyor PKKyi. Allah kahretsin vatan haini olan tum serefsizleri. Bu it ogullarinin soyu boyle bitmez. Orduyu iceri atip da etrafi sadece din ile donatirsan boyle olur tabi. Bu ulkeyi kuran bilmiyordu zaten vatani yoktan var etmedi cahil bir herifti de din ile devlet islerini birbirinden ayirdi. Ben size ilmi bilimi miras birakiyorum diye bosa dedi zaten dindar nesil yaratmaya devam et sen. Sen bu p*clerin basindaki herife sayin dersen bu adamlar da azar tabi. PKKyi meclise alir da davul zurna ile PKKlilari karsilarsan makam araclari gonderirsen ne olmasini beklersin?

Wax Whine demiş ki:
Guney Dogudaki Kurtlerin alayi kolluyor PKKyi. Allah kahretsin vatan haini olan tum serefsizleri. Bu it ogullarinin soyu boyle bitmez. Orduyu iceri atip da etrafi sadece din ile donatirsan boyle olur tabi. Bu ulkeyi kuran bilmiyordu zaten vatani yoktan var etmedi cahil bir herifti de din ile devlet islerini birbirinden ayirdi. Ben size ilmi bilimi miras birakiyorum diye bosa dedi zaten dindar nesil yaratmaya devam et sen. Sen bu p*clerin basindaki herife sayin dersen bu adamlar da azar tabi. PKKyi meclise alir da davul zurna ile PKKlilari karsilarsan makam araclari gonderirsen ne olmasini beklersin?
aslinda dogu-bati diye ayirmak yanlis.ben burada da goruyorum ölümüne destekleyen, biliyorum orada da bizim kadar pkkya lanet okuyan var.Sayilari az da olsa..

günün malı daral: bu durumda bile tuttuğu takımın çıkarını düşünen insanlarda gram akıl olduğunu düşünmüyorum
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Amerika'da tek bir sivil ölse bile savaş çıkaracak durumda çünki halkının güvende olmasını istiyor
Ama türkiyede bir savaş olmamasına rağmen binlerce şehit binlerce sivil insanlarımızı kaybediyoruz.Daha üstünden biraz zaman geçmesine rağmen düşen uçağımızda askerimiz boğularak can verdi ve üzerinden az değil 2-3 gün sonra bulundu.Ama türkiye sahip çıkmadı ve olayı unuttu bu ölüm cezasız kaldı
Ya PKK bu adamlara soykırım yapılması lazım leşlerini alıp sergilemek lazım bu hayvanlara işkence yapmak lazımki türk askeri denildiğinde kaçacak yer arasın türkiye sınırı denildiğinde bir daha hiç yaklaşmamaları gerektiğini anımsasınlar.
Çünki daha genç insanlar şehit oldu yuvaları yıkıldı karısı çocuğu olanlar babasız kocasız kaldı anaların gözlerinden akan tek bir yaş için
onlara yapılması gereken bunlar daha azı değil daha fazlası
Bunu yapacak olan şuanki yönetici değil ülkesini seven herşeyi göze alan bu ülkedeki insanları tekrar diriltecek bir lider umarım bir gün gelir ve bu günü görürüm

Xperyon

Bilgiliyim
Arkadaşlar isterseniz ırkçı diyebilirsiniz ama alakası yok bu kürt arkadaşların %90 gibi bir büyük azınlığı kürdistan hayaliyle donatılmış durumda bunun için hertürlü pisliği yapıyorlar ve bu olaylar bizi suriyeye sokmak içinde yapılıyor emir aldıkları yerler var eminim para uğruna bilmemnelerini satıcaklar neredeyse neyse daha ağır konuşmadan cümle sonlandırıyorum.

Yukarı Alt