slm charım şu an 70 lvl skilleri full kasarken light el yakma skili daha iyi olur dediler 2. kitabı fulledim light el yakmasını bu fire el yakmamın vuruşunu etkilermi yani mag atagını etkilermi yardım ederseniz sevinirim.... :thumbsup: :thumbsup:

RoyalFlush

Bilgiliyim
Kasarken light daha faydalı olabilir ama pvp yaparken fire ı arayacağını düşünüyorum.Yinede açmışsın 2 kitabını sp probleminde yoksa dual imbue olarak kullanabilirsin.
soruna gelince;
Hayır.Kesinlikle etkilemez.Fire ayrı light ayrı şeydir.(el yakmasını kastediyorum tabii).Light mastery deki mag. atak arttırıcı buff ı kullanırsan fire el yakmasının gücünü arttırırsın.

BaSoryong

Buralıyım
a4_tech demiş ki:
Kasarken light daha faydalı olabilir ama pvp yaparken fire ı arayacağını düşünüyorum.Yinede açmışsın 2 kitabını sp probleminde yoksa dual imbue olarak kullanabilirsin.
soruna gelince;
Hayır.Kesinlikle etkilemez.Fire ayrı light ayrı şeydir.(el yakmasını kastediyorum tabii).Light mastery deki mag. atak arttırıcı buff ı kullanırsan fire el yakmasının gücünü arttırırsın.
evT bende katılıyorum :beer:

tşk ederim arkadaşlar anlayacagımı anladım napcaz şimdi ben ilk kez konu açtım formda kirlilik olmaz umarım kolay gelsin...

hayır hıc bır sekılde skıllerın bırbırnı etkıleme durumu yoktur light parry ratio dusurme ve atack hızlılıgı bakımından avantajlıdr ama sen pure str oldugun ıcın atack acıgın var bunu da kaptmanın tek yolu fire imbue ve effecti :thumbsup:

ewt tamamen fireyim sadece kasmak için açtım işte daha sonra olmazsa silke kıyıp yine herzamanki gibi sıfırlayacagım bi şey daha sorayım madem konu açıldı :p colt 52 fire 70 heuksal 70 ve light 65 te şuan 256-300 mastery var coltu durdurdum artık vermicem diğerleri için yetermi sizce mastery ha lvl 71 bu arada tşk.

bence cold 48 lvla cek guard shıld serıes 3. kitapcık var isine yarıycak yeterlı mıktarda da snow shıldın olucak zaten 72 light 48 cold 90 fire 90 heuksal :thumbsup:

ya birşey gördüm glavie adama vuruor hani çekmemi diolar ona ney ayagının altında siyah bi şey dolaşıor hani speed skilinin goruntusunde ama siyahı işe yararmı o skill ve nerden açılıor thx

ceyran imbuesine gerek yok sen ceyran imbuesini kullanarak pary ratio düşürüyorsun ama firedeki effect veriyor yani şöyle diyeyim ceyran imbue kullanırsan 250 daha fazla vurursun fire kullanırsan 250 damage 1 saniyede canavara verir yani aynı şey 2. imbueyi kullanana kadar canavar ölmüş olur.
(fire ve ceyranın aynı işlevi görmesi için aynı levelde olmaları gerekir)

Apt

rank8
SKYWALKER demiş ki:
bence cold 48 lvla cek guard shıld serıes 3. kitapcık var isine yarıycak yeterlı mıktarda da snow shıldın olucak zaten 72 light 48 cold 90 fire 90 heuksal :thumbsup:
Bana kalırsa 3-5 pshy defans için coldu açıp light tan kısmasına hiç gerek yok.20 de bile bıraksa olur sadece snow shield yeter.Light ı 90 yapar +25 dan fazla parry ratio kazanır,Koşma skillerini max yapar ki glavie için en önemli şeylerden biride hızlı hareket etmesi lazım, son olarakta magicial damagenin sonuncusu açar ve buda onun gücüne katkı sağlar.3-5 pshy için bence bunlardan vazgeçmeye değmez :mrgreen:
Son olarak benim glavie yapılandırmam şöyle olmalı 90 fire-90light-90heuksal-20cold-10 pacheon passive ve dandik bi yayla kuşu basarsınız

scale demiş ki:
ya birşey gördüm glavie adama vuruor hani çekmemi diolar ona ney ayagının altında siyah bi şey dolaşıor hani speed skilinin goruntusunde ama siyahı işe yararmı o skill ve nerden açılıor thx
glavie de sanırsam 76 skili dull veriyor du rakibin hızını düşürüyor glavie skillerinden 3. skilin 4. kitabı olması gerekiyor

tşkkürler turkiye o zaman baya silk harcıcam coltu dusurmek ıcın neyse dusurcez artık
sağolun var olun esen ve serin kalın

silwerhawk demiş ki:
SKYWALKER demiş ki:
Bana kalırsa 3-5 pshy defans için coldu açıp light tan kısmasına hiç gerek yok.20 de bile bıraksa olur sadece snow shield yeter.Light ı 90 yapar +25 dan fazla parry ratio kazanır,Koşma skillerini max yapar ki glavie için en önemli şeylerden biride hızlı hareket etmesi lazım, son olarakta magicial damagenin sonuncusu açar ve buda onun gücüne katkı sağlar.3-5 pshy için bence bunlardan vazgeçmeye değmez :mrgreen:
Son olarak benim glavie yapılandırmam şöyle olmalı 90 fire-90light-90heuksal-20cold-10 pacheon passive ve dandik bi yayla kuşu basarsınız
bencede hızlı koşmak için 68 lv daki 4. kitabın phy savunmasından vazgeçilmez
light 52 de yeterli grass walk 3. kitaptaaılablio hem böyleceparry ratio hem hız hemde savunma kazanmış olursun prot a giydinmiydi pvp de fln kolay yatmayan bi charın olur :wink1: :coffee:

wallahi mob keserken sadece cold faydalı olur bence..
light el yakması sekerek etraftakilerede işlio ve karşıdakinin parry ratiosunu dşürüor bildigim kadaryla...

ama yapmayın allah aşkına bu oyunu mob kesmek içn oynamıorz...

yap 90 heuksal 90 fire 72 light 48 cold

el yakma fire yap..itemleride saglam yaptınmı memnun kalırsn...

Beyler Bende Teredütte kaldım şimdi charın yapılandırması 90 heuksal - fire ( kesin ) lightmı 90 coldmu light 90 sansa neden 90 plzz hızlı cevap

kardeş 2 sini ortalaması olan 72 light ve 48 cold yap bence...

çünkü 72 deki ghost walk skilli ve 48 deki cold def. buff u işine çok yarayacak...

light 90 yaparsan phy def. tan mahrum kalırsın..
cold 90 yaparsan hız ve parry ratiodan mahrum kalırsın..

72 ligth - 48 cold kombinasyonu str çarlara tam oturur..

pişman olmazsın...

sen öle düşünüyosun ama colddaki 48 in phy defi çok fazla deil phy stosan 68 şart bana pry raitoyu briazdaha açsanız örnbek evrseniz daha gusel olucak ::S

sen öle düşünüyosun ama colddaki 48 in phy defi çok fazla deil phy stosan 68 şart bana pry raitoyu briazdaha açsanız örnbek evrseniz daha gusel olucak ::S

Yukarı Alt