Arkadaşlar oyunu açıyorum 5 dakika kadar oynuyorum Sonra DC oluyorum . 3- 4 denedim sürekli böyle. Ne yapmam gerek ?

Netınde problem warmı.Videolarda takılma yada net sayfasının yuklenmeme durumu varmı acaba :think:

PS:Asırı lag war ama dc yok bendede suan. Modemıne Res at 10-15 dakıka dınlendır :coffee:

yok hocam ya herşey gayet net hızlı videolar falan . Ne yapacuk acaba tam başlarken hevesimiz kursağımızda kalıyor cicioe2

ya bir başlık altında toplanmıştı bu sorunların hepsi şimdi bulamıyorum . Yapılırmı bu üniversiteliye . daral:

yok aga ya bot falan kullanmıyorum daha yeni indirdim tekrar başlıyım dedim 5 dakikada bir Dc oluyorum . Sorun tam belli olamadığı için çözemiyoruzda daral:

+Dejavu+

Bilgiliyim
eminmithat demiş ki:
yok aga ya bot falan kullanmıyorum daha yeni indirdim tekrar başlıyım dedim 5 dakikada bir Dc oluyorum . Sorun tam belli olamadığı için çözemiyoruzda daral:
Loader veya ibot yardımıyla oyuna gir botsuz girince sürekli dc onu bende çözemedim botla girince 24 saat oyunda duruyor.

Tamam hoca dediğin gibi denicem ama bu Loader veya ibot nerden indirebilirm ? Sanırım İBot ücretli nasıl alabilirm ? Çünkü yeni başladım elle kasıyorum bi sürü napsam bilemedim cicioe2

+Dejavu+

Bilgiliyim
eminmithat demiş ki:
Tamam hoca dediğin gibi denicem ama bu Loader veya ibot nerden indirebilirm ? Sanırım İBot ücretli nasıl alabilirm ? Çünkü yeni başladım elle kasıyorum bi sürü napsam bilemedim cicioe2
İbot ücretsizdir. (ücretsiz dediysem yapımcının blog sitesi var tıklandıkça yolunu buluyor) Forumu araştırırsan bulabilirsin ibotu.

High_Blank demiş ki:
eminmithat demiş ki:
Loader veya ibot yardımıyla oyuna gir botsuz girince sürekli dc onu bende çözemedim botla girince 24 saat oyunda duruyor.

8O

hepsini denedim hiç biri olmadı bea . Yine bi 5 dakika oynadıktan sonra atıyor . Formatlıcam makinayı en kötü . Önceden oyunda yeni char. açtığında falan bir yolunu bulup hızını alıyordun şuan sanırım öyle bir durum yok . Caspian diye bir serverda başlıyım dedim server bomboş , bot kuramam Lvl yok . Tanıdığın yok , birşey yok . Bu durum silk ve gold falan alıp bir süre elle kasıp sonra bota bağlayarakmı düzelebilir sadece arkadaşlar?

Bu kötü oldu işte . Çok teşekkür ederim hocam sağolasınız . Diğer bir sorum vardı yeni char. açıp oyun sistemini oturtma konusunda . Oynanabilir üyelikleri açık online güzel bir private server önerebileceğiniz? Tek link indirip , sorunsuz bir şekilde update edebileceğim ?

Yukarı Alt