Beijo

Bilgiliyim
beyler bugüne kadar elitesro'da 3 client açabiliyordum hiç bi kasma olmadan rahatça oynuyordum...bugün oyunu açtım 1. clientte problem yoktu 2.'yi açmamla beraber fena halde kastı hotanda ilerlerken 2. clienti oyundan attı sonra 1. clientte baktım oda muthiş derecede kasıyor..düne kadar problem olmayan pc'ye bugün ne oldu bilmiyorum 3 clienti rahtlıkla açıyordum su an 1 client bile kasıyor...
virüs vardır dedim tarattım kaspersky ile bişey çıkmadı
combofixle tarattım yine bişey yok
ekran kartı driverinde problem olmuştur dedim sildim tekrar kurdum yine düzelmedi
ram'leri cıkardım baska slota taktım yine düzelmedi..
sonunda format attım oyunu tekrar indirip kurdum hala aynı problem devam ediyor...
başka oyunlarda hiç bir problem yok cod2 , cod4 , pes11 vs eski performansımla oynuyorum ne bi takılma var ne başka bişey..tek sorun elitesro'da ortaya cıkıyor...
başka çözüm önerileriniz var mı ? daha önce böyle bi problemle karşılaşan var mı yardımlarınızı bekliyorum...

Tek problem CPU...
CPU düşüren program kullan çünkü 1 tane client açtığında ramine göre CPU %100 oluyo bunu düşürürsen 10 tanede açarsın 20 tanede.
Sana önerebilceğim ve işe yarayan bi program Game Booster

aslanmuco demiş ki:
Tek problem CPU...
CPU düşüren program kullan çünkü 1 tane client açtığında ramine göre CPU %100 oluyo bunu düşürürsen 10 tanede açarsın 20 tanede.
Sana önerebilceğim ve işe yarayan bi program Game Booster
çok saol işimi gördü :thumbsup:

Yukarı Alt