Takımı
Seçiniz...
Arkadaşlar telefonu alalı tam bir yıl oldu bu ay.Telefon çok iyi değil galaxy mini 2. Telefon bozulmadan önce ki 1 sadece son bir ay oyun oynadım telefonu aldığımdan beri hiç uygulama yüklememiştim bozulmadan 1 ay önce ufak bir oyun oynuyordum günde yarım saat falan oda yine oynarken bir kere acayip ısınıp kapandı sonra telefoncuya götürdüm yazılım atmış, o bir aydan az idare etti sonra telefon sapıtmaya başladı arama falan yapmıyordu internetten bakıp elle format attım bir hafta sonra eski haline geri döndü yine sizce garantiye göndersem düzelir ya da yeni telefon gönderirler mi?

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
ilk seferde niye direk samsunga göndermedin?
Açık açık yazayım bundan önceki telefonum bozulmuştu ondan bunu aldık bro bende bu telefonu çok beğenmemiştim ve biliyordu evdekiler alacaktık sözde yeni bir tane bunu da satacaktım maddi sıkıntıdayız şuan biraz yeni telefon lüksüm yok yani o yüzden delirtmeye başladı bu telefon başta bozulunca pek önemsemedim yeni alıcam nasıl olsa diye o yüzden göndermemiştim.

Takımı
Besiktas
Sen yolla kanki garantiye bişey söylemek güç zaten verdikten sonra sorunu söylüyorlar sana

Takımı
Galatasaray
anladım. gönder o zaman, en kötü yapmayız falan derler geri verirler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yeni telefon gönderme olayı olmaz , telefoncu arkadaş resmi samsung romu kurduysa bir sorun olmaz ama farklı romları vs kurduysa sorun olacaktır. Onu bir kontrol et eğer farklı yazılım varsa sammobile.com'dan TR yazılımını bul kur.Birde sayaç var ona da bak artmış mı artmamış diye.İnternette bilgiler mevcut 1-2 saatlik araştırmayla her şeyi halledersin.

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Yeni telefon gönderme olayı olmaz , telefoncu arkadaş resmi samsung romu kurduysa bir sorun olmaz ama farklı romları vs kurduysa sorun olacaktır. Onu bir kontrol et eğer farklı yazılım varsa sammobile.com'dan TR yazılımını bul kur.Birde sayaç var ona da bak artmış mı artmamış diye.İnternette bilgiler mevcut 1-2 saatlik araştırmayla her şeyi halledersin.
Staj yaptığım yerde ustam yüklemişti aynen dediğin siteden. Sayaç olayı ne ?
Edit: Şuan telefondaki yazılım sammobile'dan yani ustamın attığı dediğim.Daha ilk bozulduğunda bir telefoncuya vermiştim orada ne yüklediler bilmem ama şuan telefonunun romu sammobile'dan.

Takımı
Galatasaray
odin sayaci diye bir şey var onu sifirlaman lazim; triangle away mi ne oyle bir şey vardi sifirlamak icin. Googledan arastir odin counter diye bulursun herhalde.

Yukarı Alt