merhaba arkadaslar simdi bunun tekniklerini size ayrıntılı sekilde acıklayacağım

Bu söylediğim Pure str çarlar içindir. Pure int leri denemedim.
warrior 2h swordla başlıyorum
Frenzy buster serisinden Taunting target, Sprint assoult, İron skin, howling shout ve Mana skin skilleri max
Two handed lord ve two handed sword serisinin hepsini maxlayarak sp mizi yetirebiliriz

warrior one handed sword;
Frenzy buster serisinden Taunting target, Sprint assoult, İron skin, howling shout ve Mana skin skilleri max
one handed sword ve one handed sword serisi maxlayarak 1k sp açık kalıyor onuda kapatmak için 80 lvl i 2 gapla giderek tamamlayabiliriz

Eğer partyler için tam tank isteyen olursa;
Frenzy buster ve Guard barrier serisini maxlıycak
İsteyen Two handed lord ve two handed sword serisinin ilk 2 kitabını açabilir(adı üstünde tam tank)
Eğer hem tank hem saldırı amaçlı istiyorsanız mecbur farm gerek

Duel axe için;
Duel lord ve DUel Axe serisinin hepsi max ancak 78 lvl dan sonra 80 e kadar 2 gapla giderek sp yi yetirilebilir

Geldik rogue ye
Crossbow;
Crossbow isteyenler isterlerse gapsızda 80 olabilirler bunun yapılışı şöyle
Stealth bölümünden Intensive Stealth ve Intensive Destealth (bu ikisi pvp, meslek ve kale savaşı için kullanılabilir açılması zorunlu değil)
Poison bölümünden Poison weapons ve Vein weapon maxlancak
Mask Change, Crossbow Expert ve Crossbow serisinin tüm kitapları max.

Ve son olarak Dagger
Daggerda passive skill çokluğundan dolayı 77 ye kadar 1 gapla gidiyoruz sonra 80 bitene kadar skill uplamıycaz
Stealth bölümünden isteye göre stealth veya destealth ,ayrıca intensive stealth ve intensive destealth max Bu seri doğal olarak crossbow da olduğu gibi sadece pvp, meslek ve kale savaşı için yarlı olur
Poison bölümünden Poison weapons ve Vein weapon max.
Mask Change serisi rogue un olmazsa olmazlarından bu seride max
Silent Expert ve Dagger Charge bu iki seri olmadan dagger olmaz bunlarda max

herkese iyi forumlar mucX

tabi bu 1gap-2gap olayları mastery düşünülmeden yaplmş tek 2h- tek 1h tek dual axe çarlar tank olamıyor,yannda cleric te ister,xbow a gelnce zaten defansı düşük yan mastery kesin ister yani bana göre lvl aralarında 3-4 gap yapın tavsiye ederm bütün çarlarımı öle kastm ben

ee chineseleri salla dimi :D

chinese ler içinde ben yazayım bari:

her class için her ihtimal imbue (hangisi olduğu önemli değil.

Glavie:
soul spear serisi + imbue, başka skil yok (pasif skil açılabilir)

Blade:
illusion chain serisi + imbue, baka skill yok (pasif skill zorunlu değil)

Bow:
ilk skillin adını bilen varsa bana versin + imbue (kuş buffı açın pasif skill yerine)

egitim sart gap sart eyer yüksek lvl carınız varsa 85-90 gibi 80 lvl e kadar gapsız kasın sona 8 li pt de 9 gapta gusel sp kasarsınız ama bence aceleye gerek yok arkanızdan atlımı gelıo yap 9 gapta 1 ayda 600k sp bas lvl li çık yukarı

Yukarı Alt