- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.Buda yeni :S (brush kullandım ilk defa)
Bazılarıda kaybolmuş.Umarım elimde kalanları beğenirsiniz.acaba ps userlığa kabul edilecekmiyim... :roll:
--------------------------------------------------------

---------------------------Artık daha özenli yapıyorum-----------------------------
Diğer imzalar değil de bu imzalar için yorum yaparsanız sevinirim.Övgü veya yargılarınızı bekliyorum.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.Bunu arkadaşla anımız olsun diye yaptım yakında forma bastırmayı düşünüyoruz.Basket takımımız için :D 2kişiyz ama olsun :wink1:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

belirsizzzzz

Aileden
Bir render bir fontla imza olmuyor.Hiçbirini beğenmedim hepsi tırtım.net çok göze batıyor.Daha güzel çalışmalar yapabileceğine inanıyorum.

Ps:Renk uyumlarına dikkat et

Kendini bu konuda geliştirmek istiyorsan sitemizde imza yapılırken gerekli dersler var.Önce onları bi izle derim.
Sonrasında hayal gücüne bağlı olarak uyumlu renkler,fontlar,brushlar kullanırsan imzaların daha da renklenir...

DaWixed demiş ki:
Kendini bu konuda geliştirmek istiyorsan sitemizde imza yapılırken gerekli dersler var.Önce onları bi izle derim.
Sonrasında hayal gücüne bağlı olarak uyumlu renkler,fontlar,brushlar kullanırsan imzaların daha da renklenir...
Çoğu çoook eski.En baştaki mesela paintten :D şu ensondaki 2 tanesi falan yeni.Deniyorum güzel bişiler yapmaya çalışmaya çalışıyorum.

just_life demiş ki:
eskileri biraz amatörce olmuş ama yenileri gayet kaliteli gittikce arttırıyorsun kaliteyi böyle dewam :thumbsup:
Gün geçtikçe yeni şeyler öğreniyorum sağol sözlerin için bu sözler beni cesaretlendirip ps kullanma arzumu tetikliyor.Daha iyilerini yapıp ps user grubuna katılmalıyım.

gani çok yetenekli bi arkadaşımızsın ancak şunu belirtmeden geçemeyeceğim şuan kullandığın imza bunların arasından en kötüsü hatta BENCE forumun en kötü imzası yanlış anlama ben sadece eleştiri yaptım eğer birazcık ps bilgim varsada dediğim doğrudur..Kız seçimin çok kötü renderında değil o kız ne kadar kötü çıkmış bi bilsen..Neyse Hadi başarılarının devamını dilerim.

Wicked

Game Designer
öğreniyorsun yavas yavas
bizde böyle başladık
güzel çalışmalar

başarılarının devamı dilerim :beer:

Yukarı Alt