2 gün önce gamesiparşin yapı kredi hesabına eft yaptım ödeme bildirimi yaptım onaylanmadı online desteğe sordum yarım saatte cevap verdi yarım saat sonrada onaylandı online desteğinin kesinlikle değişmesi lazım hiç yardımcı olmuyor ve 2-3 den fazla yazdınmı arayıp bidaha yazmayın diyor fiyatı ucuz olabilir ama müşteri memmuniyeti hiç yok benim önerim gamesipariş dışında her yerden alış veriş yapın ama ordan yapmayın :coffee: ve bunu tüm arkdaşlarıma söylicem ve facemde sürekli paylaşıcam

Hayta35

Bilgiliyim
Site'yi biliyorum zamanında çok kullandım bende online desteğe genellikle 1 kişi bakıyor oda recep abi site sahibi genellikle parayı yatırınca ben cepden arıyordum oda onaylıyordu gerçekden online destekleri kiminegöre yavas gerçekleşiyor..

reklam olmasın die vermedim ama silkroadonline.com.tr yatırdığından anda onay alıyor ve online desteği çok daha hızlı cevap veriyor

emc

rank8
Eskiden silk fiyatları siteden siteye değişiyordu. Şimdi bütün siteler son kullanıcıya aynı fiyatı verdiğinden, Nereden alırsam alayım farketmiyor. Bende en hızlı olanını tercih ediyorum.

Yukarı Alt