Arkadaşlar laptoptan cs filan oynuyorum aletin klavyesi gayet rahat ama zarar gelsin istemiyorum sinirlenince vuruyom filan tuşlar zarar görmesin diye harici klavye almak istiyorum tavsiye edebileceginiz klavye var mı ? Veya kablolu mu olursa iyi kablosuz mu ?

Kablolu al pil masrafı bütçe sarsıyor sonra

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
kablolu kablosuz farketmez ben kablolu kullaniyorum gecikme felan yok kablosuzda da pil masrafi cok kasmaz seni 1.5 ay gidiyor yaklasik bir duracell pill ama kablolu öneririm sahsen

Takımı
Besiktas
cok para gereksiz bence. ben laptopun ustune laptopun klavyesi boyutunda bir klavye aldim 15liraya gayet guzel geciniyorum ince olmasi avantaji ile yerde kaplamiyor

seskes

bende logitech g19 var xd iyi yani bazı oyunlar için ama cs de napacaksın klavyeyi anlayamadim

Ben kablosuz mouse-klavye set aldım içinde duracell piller var. Mouseninki altını sürekli açık unuttuğum için 1-2 kere bitti ama klavyenin daha bitmedi. (9 ay oldu.)

Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
sweetCHIEF demiş ki:
cok para gereksiz bence. ben laptopun ustune laptopun klavyesi boyutunda bir klavye aldim 15liraya gayet guzel geciniyorum ince olmasi avantaji ile yerde kaplamiyor

Bende böyle bişi istiyorum laptopun tam üstüne koyabilecegim malum ögrenci evi :)

Cs için neden mi istiyorum öğrenci evi hocam laptopu veririm 3 bin liralık makine pata küte vuruyolar klavyeye kırılma riski var tusların.

Laptopin ustune koyarsan ona vurduklarinda yine laptop zarar gormez mi?

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Bu mesaj _By_DaDaSsS_ rumuzlu uyeden alinti yapildi
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
sweetCHIEF demiş ki:

Bende böyle bişi istiyorum laptopun tam üstüne koyabilecegim malum ögrenci evi :)

Cs için neden mi istiyorum öğrenci evi hocam laptopu veririm 3 bin liralık makine pata küte vuruyolar klavyeye kırılma riski var tusların.
sen=ben :mrgreen: ogrenci evindeyim benim klavyeyi kirdilar bile cs de mutlaka almalisin benim tarz bi klavye :mrgreen:

Benim laptopun üstüne koyacagım klavye şöyle bişi yanlardan ayakları olucak kenarlardan yere degicek ayaklar yapısık durmucak orjinal klavye ile.

Yukarı Alt