Twitch yayını tamam da youtube 'a saldırmaları , özellikle de kendilerinden önce yüklenilen videoları kaldırmaları yersiz olmuş.
Kesinlikle katılıyorum.

TRSroya başlama niyetim vardı, ya bi ara baktım itemlere, millet +15leri dizmiş full sox.

Electus olayı da ilginç olmuş.

Server
Celeus
Takımı
Galatasaray
Kesinlikle katılıyorum.

TRSroya başlama niyetim vardı, ya bi ara baktım itemlere, millet +15leri dizmiş full sox.

Electus olayı da ilginç olmuş.
Oyuna belirli bir limit getirmeleri lazımdı, herşeyi düşünüyorsun wheel fortune kaldırıyorsun ama yine oyundaki dengesizliğe engel olamıyorsun çok kötü bir durum.

Yarın Euro gelse yine aynı olacak. Max 3-4 ay sonra yine yavaş yavaş ölmeye başlayacak.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Silkroad Online Türkiye resmi Discord sunucusunda yapılan duyurudan alıntı;
"Ayrıca kısa bir süre önce başlatılan telif ve yasal hak koruma çalışmaları kararlılıkla devam edecektir."

Screenshot_53.png

Server
Efes
Takımı
Besiktas
privateleri kapatsınlar anladık sonuçta oyun hakları onların fakat yayın yapanları da hedef almaları çağ dışı bir durum özgür internet ortamında isteyen istediği oyunun yayını yapması lazım tabi içerikte toplum ahlakına aykırı bir konu varsa zaten gamegamiye gerek kalmadan YouTube vb. platformlar videoya gerekli tedbirleri koyuyorlar
Bence yanlış düşünüyorsun, senin markanın çakmasının reklamı yapılıyor bu çağ dışı değil, şirket kendi marka değerini koruması çağ dışı :)

Yukarı Alt