Evet arkadaşlar sonunda beklenen crack geldi. Yabancı forumda ( ismini reklam olabileceğinden söylemiyorum fakat çok bilindik bir forum ) gamegami için kullanılabilecek bir S-bot Crack paylaşıldı.

2 gündür kullanıyorum gayet başarılı, her fonksiyonu çalışıyor.

SBotTR Crack - Kurulumu

1. SBotTR_1.0.7'e tıklıyoruz ve sBot'u açıyoruz.

2. Açılan sBot ekranında üstteki menüden Settings'e tıkladıktan sonra Choose Silkroad Directory yazısına tıklıyoruz ve silkroad klasörünü gösteriyoruz.

3. Ardından bot Restarted diyor ve tekrar botumuzu açıyoruz.

4. sBot'umuz tekrar açıldıktan sonra sadece yukarıdaki Botserver settings kısmından Save login information and automatically connect on startup kısmını işaretleyip "Login" e tıklıyoruz.

5. Birkaç saniye bekledikten sonra en alt kısımda botun relog tuttuğu kısımda Login succesfull, have fun :) yazısını gördükten sonra botumuzu süresiz kullanabiliriz.
Not: Hata alanlar olmuş, çözüm için sistemi güncellemelerini önermişler, bende bir hata vermedi.
Not2: Antivirüsünüz crack'i engelliyor olabilir, herhangi bir hata alırsanız antivirüsünüzü kapatıp tekrar deneyin.
Virustotal: VirusTotal

Bir kaç virüs gözüküyor crackli olduğu için fakat ben kullanıyorum. Sorumluluk kullanana aittir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Önden ben mi inanayım, hep beraber mi inanalım ?

Server
Eris
Arkadaşlar resmi sürümler dışında hiçbir botun crack versionuna itibar etmeyin parası ile aldığımız 3.parti yazılımın çarları soymayacağının garantisi yokken ne olduğu belirsiz bir crack oltasını atmış bu virüsü yiyecekleri bekliyor. Sonra emekleriniz çöp olacak asla kullanmayın!

Evet arkadaşlar sonunda beklenen crack geldi. Yabancı forumda ( ismini reklam olabileceğinden söylemiyorum fakat çok bilindik bir forum ) gamegami için kullanılabilecek bir S-bot Crack paylaşıldı.

2 gündür kullanıyorum gayet başarılı, her fonksiyonu çalışıyor.

SBotTR Crack - Kurulumu

1. SBotTR_1.0.7'e tıklıyoruz ve sBot'u açıyoruz.

2. Açılan sBot ekranında üstteki menüden Settings'e tıkladıktan sonra Choose Silkroad Directory yazısına tıklıyoruz ve silkroad klasörünü gösteriyoruz.

3. Ardından bot Restarted diyor ve tekrar botumuzu açıyoruz.

4. sBot'umuz tekrar açıldıktan sonra sadece yukarıdaki Botserver settings kısmından Save login information and automatically connect on startup kısmını işaretleyip "Login" e tıklıyoruz.

5. Birkaç saniye bekledikten sonra en alt kısımda botun relog tuttuğu kısımda Login succesfull, have fun :) yazısını gördükten sonra botumuzu süresiz kullanabiliriz.
Not: Hata alanlar olmuş, çözüm için sistemi güncellemelerini önermişler, bende bir hata vermedi.
Not2: Antivirüsünüz crack'i engelliyor olabilir, herhangi bir hata alırsanız antivirüsünüzü kapatıp tekrar deneyin.
Virustotal: VirusTotal

Bir kaç virüs gözüküyor crackli olduğu için fakat ben kullanıyorum. Sorumluluk kullanana aittir.
Hocam link göremedim ama ? Varsa link gönderir misin

Arkadaş sormazlar mı adama , para ile sattığı ürünü neden kendisi cracklesin ? Önyargılı yaklaşmanızı tavsiye ediyorum , emekleriniz ve paralarınız çöpe gitmesin . Resmi site linkleri hariç diğer linklere itibar etmeyiniz lütfen. Saygılar .

Yukarı Alt