drotalion demiş ki:
Leetnock demiş ki:
drotalion demiş ki:
bot yazsam izin varmi ? :D
Ne botu ? :P
Sen soruyu sordugun anda direk pencere aciliyor :D tek yapmam gereken cevabi yazmak ^^ :D
Yurdum insanı makara:
Bir olayı anlatayım.Gerçekmiş :oldie:
Amerikalılar bir robot geliştirmiş.Bu robot abd'de 100 suçlu yakalamış.İngilterede 50,fransada 75 .
Türkiyede ise robotu çalmışlar nese: nese: nese:
makara: makara: makara:

Takımı
Besiktas
Soru sorulup 5 dk içindeki cevaplar olsa daha mantıklı değilmi ? (:

Veya 1.cevap 50 silk diğerleri 10 silk ^^

Apt

rank8
NiNCaSu demiş ki:
Leetnock demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
Silke ihtiyacım var :P
Siteyi 24 saat yenileyerek günde 50 silk kazanabilirsin :P
Sen işte yeterki silkde neymiş makara: Şu toplantıyı yapında önden 1000 silk önerirsiniz banada ben kabul etmem :sfff: summer6:
ps:Yanlış anlaşılmasın silk falan bahane ben bu siteyi 24 saat güncellerim site bizim sitemiz değil mi sonuçta?Kayıtsız şartsız sevmiyormuyuz? 8)
Hocam biraz kabaca olacak ama başka türlüde izah edemicem,niye "enayilik" yapıyorsunz?adamı tanıyosundur yada kankandır falan,zaten kazandığınız parayı kırışırsınız ama gidipte tanımadığım bi adamın sitesinde neden modluk yapıp,yok forumda şu kullanılmaz,yok başlığı ufaltın diye milletle uğraşayım cidden kendini enayi yerine koymaktan başka birşey değil.Extraloob sitesinde şimdiye kadar kaç kişi mod olmuştur,belki 200 belki 300,bu sitede herkezin emeği vardı fakat extraloob siteyi satınca ne oldu ? herkez dumur oldu :mrgreen: kime kaç para vermiş acaba??Hatta site asistanımı neydi biri yazmıştı "Nasıl yaaa!!Şimdi extraloob gamebayi'nin mi oldu?" diye,yani sitenin satıldığından bihaber,garibim sitenin satıldığını global başlıktan öğrenmiş..Yani uzun lafın kısası,extraloob milleti kullandı kullandı sonrada siteyi sattı..Bu arada kendim sadece deneme mod olarak görev yaptım ondada plvl yaptığım içindi,zaten sonra yeni rütbe ayarlandı "plvl takımı" diye.Baktım iş miş olmuyo 1 ay dolmadı çıktım modluktan :mrgreen: Tekrar söylüyorum hacım,seni tanımam etmem,kızdırmak için yada başka bir sebepten dolayıda yazmadım bunları,sadece mod olduğun için ve bu mesajından ötürü yazma gereği duydum,sadece tanımadığın insanlara kendini kullandırtma,tek diyeceğim budur :nod:

Apt demiş ki:
Hocam biraz kabaca olacak ama başka türlüde izah edemicem,niye "enayilik" yapıyorsunz?adamı tanıyosundur yada kankandır falan,zaten kazandığınız parayı kırışırsınız ama gidipte tanımadığım bi adamın sitesinde neden modluk yapıp,yok forumda şu kullanılmaz,yok başlığı ufaltın diye milletle uğraşayım cidden kendini enayi yerine koymaktan başka birşey değil.Extraloob sitesinde şimdiye kadar kaç kişi mod olmuştur,belki 200 belki 300,bu sitede herkezin emeği vardı fakat extraloob siteyi satınca ne oldu ? herkez dumur oldu :mrgreen: kime kaç para vermiş acaba??Hatta site asistanımı neydi biri yazmıştı "Nasıl yaaa!!Şimdi extraloob gamebayi'nin mi oldu?" diye,yani sitenin satıldığından bihaber,garibim sitenin satıldığını global başlıktan öğrenmiş..Yani uzun lafın kısası,extraloob milleti kullandı kullandı sonrada siteyi sattı..Bu arada kendim sadece deneme mod olarak görev yaptım ondada plvl yaptığım içindi,zaten sonra yeni rütbe ayarlandı "plvl takımı" diye.Baktım iş miş olmuyo 1 ay dolmadı çıktım modluktan :mrgreen: Tekrar söylüyorum hacım,seni tanımam etmem,kızdırmak için yada başka bir sebepten dolayıda yazmadım bunları,sadece mod olduğun için ve bu mesajından ötürü yazma gereği duydum,sadece tanımadığın insanlara kendini kullandırtma,tek diyeceğim budur :nod:

daral:

Konsept değişmiştir, ödüller artık bakiye olarak verilecektir.

Leetnock demiş ki:
Yeni kural eklendi.
Tek Kural : Eğer bir cevap verdiyseniz ve sonradan aklınıza başka bir cevap gelirse mesajınızı düzenlemeniz yasaktır. Yeni cevabınızı yeni mesaj olarak atın.
Gerçekten teşekkürler...Millet ilk atıyo sonradan googledan veya baska bi üyrenin cevabını veriyorlar.Tekrardan teşekkürler :thumbsup:

Yukarı Alt