GAMEBAYİ PARTNERLİĞİNDE 2 TÜRKÇE OYUN DAHA !

Söz verdiğimiz gibi, Türkçe oyuna doyacaksınız! Bir kaç ay önce yayına giren 2 oyun, beta aşamalarını tamamlamış, artık sunuma hazırdır. Ve epin satışları çok yakında sadece GameBayi'de olmak üzere başlayacak. Sizleri bu yepyeni oyunlarımıza davet ediyorum.

BomBom2

http://apps.337.com/tr/bombom

Bombom sevimli bir online oyundur, oyunu indirmeye gerek olmadan sadece kayıt olarak oynayabilirsiniz.

Oyuna kayıt: 337(tr.337.com) sitelerinden oyuna kayıt olabilirsiniz.

Oyunda farklı oyuncularla karşılarak savaşabilirsiniz. Basit klavye sistemi ile daha kolay oynamanızı ve oyunun tadını çıkarmanızı sağlar.

Sevimli çizgileriyle, hikayeleriyle, masalsı sahneleri ve moda kıyafetleriyle bayanların da çok ilgisi çeken Bombom özel skill efektleri ve savaş sahneleriyle de erkeklerin odak noktası olmayı başarmıştır.

İndirmeye gerek olmadan sadece kayıt olarak oynayabileceğiniz müthiş bir oyun.

Masalsı sahneler: Koca kafalı minik gövdeli karakterlerden oluşan oyun çizgi film etkisi yaratır.

Savaş sahneleri: Türlü türlü savaş çeşitleriyle insanı heyecanlandıran BOSS savaşlarıyla geliyor, rakibinizi yenmeye hazır olun!

es efektleri: Savaşırken arka plan müziği oluşturan ilk online oyun. Rahatlatıcı müziği ve komik ses efektleriyle daha fazla eğlenmenizi sağlar.

Moda kıyafetleri: Binbir çeşit şapkaları, gözleri, kıyafetleri ve yüz ifadeleriyle sana seçme imkanı sunuyor. Oyunda kendini yaratma imkanı sağlıyor.

Özel savaş efektleri:Birbirinden farklı silahları ve saldırı efektleriyle aklınızı başınızdan alır. Taş devrine ait balta mı kullanmak istersin, burda! Yoksa modern bir top mu, o da burda! Ya da ultra modern elektrikli bir silah, o da burda! Alışveriş merkezinde bulabileceğin çeşit çeşit aksesuar oyunu daha zevkli kılar.

Sezar Online

http://apps.337.com/tr/caesar?src=tr;337;o;hdb2

Sezar Roma imparatorluğunun tarihine, antik Roma uygarlığının cumhuriyet sonrası fazına dayanır, hükümetin otokratik şekli tarafından ve Avrupada ve orta doğu civarında geniş bölgesel araziler tarafından karakterize edilmiştir. İlk imparator Augustusun zamanında ve sonrasında Roma devletini tanımlamak için kullanılmış olan dönem.

Üstün olan Roma Cumhuriyeti bir kaç sivil savaş sayesinde zayıflatıldı ve yıkıldı. Cumhuriyetten imparatorluğa geçişi belirtmek için Julius Sezar'ın daimi diktatör olarak atanması (44MÖ), Actium savaşı (2 Eylül 31 MÖ), ve Roma senatosunun Octaviana onursal Augustus verilmesi (4 Ocak 27 MÖ) dahil bir kaç olay genel olarak önerildi.

Romanın genişlemesi Cumhuriyet dönemlerinde başladı, fakat zirvesine imparator Trajan altında ulaştı. Bu bölgesel zirvede, Roma imparatorunun kontrolü altındaki alan yaklaşık olarak 6.5 milyon km2 dir. İmparatorluğun büyük ölçüde ve uzun dönemde dayanıklılığı dolayısıyla, Romanın dil, din, mimari, filozofi, kanun,ulusların yönetimi üzerindeki etkisi günümüze kadar gelmiştir.

Fakat asiler yükseliyor ve şehir bozulması daha uzağa ve genişliğe yayılıyorken yönetim istikrarını tehtit ediyor. Senyörler siyasi egemenlik ve toprak sahipliği için aşırı şiddete başvurmakta ve milyonları evsiz ve yoksul durumlara zorlamaktalar. Bir karabulut Roma imparatorluğunun üzerinde kaplandı ve altındaki herşeyin üzerine kötü bir şekilde düşüyor. Ciddi bir değişim için bir zamanın olduğuna şüphe yok ve değişim için güç sizin ellerinizde yatmaktadır!

Burada Sezar da küçük bir konsülün rolünü dolduracaksınız, hayatınızın muazzam bölümlerini yazmak için elinizdeki kaynakları ve birlikleri akıllıca kullanmanız beklenmektedir! Sezar gibi kompleks bir internet oyununda, liderliğiniz ve yönetim hünerleriniz test edilecektir! Şimdi adınızın duyulmasını sağlayın!​

Ben de başladım Sezar'a, hile hurda yok vallahi bildiğiniz player olarak oynuyorum :p

Böyle değişik oyunların Türkçe olması ve Türkiye'de olan bir firma bünyesinde olması tabiiki güzel birşey.Ama artık böyle web üzerinden oynanan oyunlar pek çekici gelmiyor insanlara.Allods gibi oyunlar gelseler daha güzel olur.Allods örneğinide oyunun pc ye indirip oynanabilmesini örnek vermek için yazmış bulunuyorum.Yoksa Allods de güzel bir oyun değil(Sadece kendi düşüncem değil,oyunu indirip oyuna girdiğim zamanda chat ekranında yazılanları göz önüne alarak yapıyorum bu yorumu),ve piyasada bulunan w.w(nokta koydum reklam olmasın diye anlayan anlamıştır)Diye bir oyunun adeta kopyası-çakması olması.Tabiiki bu bütün çalışmalar Türkiye'deki oyunculara gururlandırmaktadırlar ama daha iyi oyunlar getirebilirseniz daha çok oyuncu kitlesi çekersiniz kendinize.Saygılarımla...

ghost12 demiş ki:
Böyle değişik oyunların Türkçe olması ve Türkiye'de olan bir firma bünyesinde olması tabiiki güzel birşey.Ama artık böyle web üzerinden oynanan oyunlar pek çekici gelmiyor insanlara.Allods gibi oyunlar gelseler daha güzel olur.Allods örneğinide oyunun pc ye indirip oynanabilmesini örnek vermek için yazmış bulunuyorum.Yoksa Allods de güzel bir oyun değil,ve piyasada bulunan w.w(nokta koydum reklam olmasın diye anlayan anlamıştır)Diye bir oyunun adeta kopyası-çakması olması.Tabiiki bu bütün çalışmalar Türkiye'deki oyunculara gururlandırmaktadırlar ama daha iyi oyunlar getirebilirseniz daha çok oyuncu kitlesi çekersiniz kendinize.Saygılarımla...
MMORPG ve FPS tarzı oyunlarımızın Türkçeleştirme çalıştırmaları devam etmekte, çok yakında yayına alacağız, bizi takip ediniz :beer:

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Leetnock demiş ki:
Ben de başladım Sezar'a, hile hurda yok vallahi bildiğiniz player olarak oynuyorum :p
bilmediğimiz player nasıl oluyor açıklar mısınız sayın admin bey ? :mrgreen: :twisted:

ps:ben bilmiyorumda makara:

Başarılarınızın devamını dilerim,ama ne bilem dostum böyle oyunları içimden oynamak gelmiyor silkroad cabal ve knightı görünce o tarz bişey yapsanız çok çok büyük ses getirirsiniz :starving:

Ural_Tulga demiş ki:
Başarılarınızın devamını dilerim,ama ne bilem dostum böyle oyunları içimden oynamak gelmiyor silkroad cabal ve knightı görünce o tarz bişey yapsanız çok çok büyük ses getirirsiniz :starving:
Çok yakında arkadaşlar, dediğim gibi Türkçe çalışmaları devam ediyor. Ben de dahil olmak üzere oyunda tek bir kelime ingilizce kalmayacak şekilde, düzgün bir türkçe çevirmeye çalışıyoruz. MMORPG oyunlarımız yakında :starving: :beer:

bombom oynuyorum 11 lv oldum ,bu kaplıcaya girdim millet toplanmış orda napılıyor:)

Yukarı Alt