- Resim Silinmiş.​

Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Online Oyun sektörüne yönelik yenilikçi yazılım projeleri geliştiren ve araştırma/geliştirme projeleri yöneten, konusunda uzman ve sektörünün öncülerinden olan firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere Grafik Tasarımcı aramaktayız.
- Resim Silinmiş.​

* Şirket içi Pazarlama, Marka, Ürün Yönetimi gibi departmanlardan gelen elektronik bülten, mikrosite, banner uygulamaları benzeri projeler için yaratıcı ve yetkin grafik çözümler üretmek ve uygulama süreçlerinde ekip arkadaşlarıyla koordineli çalışmak,
- Resim Silinmiş.​
* Belirlenen hedef kitle ve verilen briefler doğrultusunda, sıkışık süreçler ve dinamik bir tempoda yaratıcılıktan ödün vermeden dijital trendlere uygun tasarım yapmak.

Genel Nitelikler:

* Tercihen üniversitelerin Multimedya, Grafik, Dijital Tasarım bölümlerinden mezun,
* Tasarım alanında en az 3 yıl deneyimli,
* Kurumsal yapı ve iş akışına aşina,
* Adobe Photoshop, Adobe Illustrator araçlarını etkin kullanabilen,
* Adobe Flash programcılarıyla çalışmış, (Adobe Flash programını kullanmasa bile onunla yapılabilecekleri bilen)
* Elektronik bülten, banner, web sitesi arayüzü tasarımları ve Forumlarımızda etkin olarak rol alacak,
* Yaratıcı, yenilikçi ve dijital tasarım trendlerini yakından takip eden,
* Ekip çalışmasına uyumlu, verilen işin takibini başından sonuna yapabilecek düzeyde sorumluluk, dikkat ve vizyon sahibi,
* Facebook,Twitter,Youtube gibi sitelerde paylaşım-reklam gibi işleri yapabilecek,
* Güven konusunda referans verebilicek.
* Erkek adaylar için en az 2 yıl askerlikle ilişkisi bulunmayan.
* Tercihen Bayraklı,Karşıyaka,Bornava semtlerinde ikamet eden,
* Yukarıdaki özelliklere sahip veya yukarıdaki işleri yapabilicek personel alınıcaktır. Cv'lerinizi mailto:[email protected] adresine göndermenizi rica ediyorum.

Saygılarımla Keyifli Forumlar

Gamebayi Ekibi

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

NiGHTMaRe

Aileden
Tasarım'ım pek iyi değildir ama diğer herşey var.Olsun yine de atmayayım pm :lol:

benim bi arkadaş var şu an ege üniversitesinde grafik 2. sınıf okuyor. Bornova'da oturuyor.. Bu iş alanında iyi. :coffee:

ayrıca kesin herkesin aklına olan bir soru, ücreti ne kadar olur :mrgreen:

Önce paraya tav olmamak gerek.Beni alın hacım.Benim karnımı doyurun.Silkroaddan aylık 1bil gold+Premium plus+Devil Canlandırıcı+Pet verin.Maaşa gerek yok. :P :mrgreen:

NiNCaSu demiş ki:
Önce paraya tav olmamak gerek.Beni alın hacım.Benim karnımı doyurun.Silkroaddan aylık 1bil gold+Premium plus+Devil Canlandırıcı+Pet verin.Maaşa gerek yok. :P :mrgreen:
Lol :lol:

TheRinG demiş ki:
Aradığınız kriterde Adam Ne yapsın Burda :oldie:
X kişisinin Y adlı grafiker tanıdığı vardır, ona söyler böyle birşey gördüm vs.. Dar açıdan bakmayalım olaylara :)

Canlı destekte çalışacak personel arıyorsanız bana ulaşayın.Tecrübem var.7 ay boyunca silkroadplevel.com`da canlı destek olarak çalıştım.Ptt, YapıKredi, Akbank, Garanti, İş Bankası internet şubeciliği işlemleri hakkında tecrübeliyim.Ulaşmak isterseniz mailto:[email protected]

ben de bu aileye katılmak isterdim :( ama hiç bir şeyim tutmuyor şansımı denesemmiki :roll:

Yukarı Alt