Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Alex yüzleri güldürdü
Eskişehir maçında sakatlanan yıldızımdan güzel haber geldi

Arsenal maçı öncesi yaşadığı sakatlıkla Fenerbahçemizde şok etkisi yaratan kaptanımız Alex De Souza’dan G.Saray derbisi öncesi müjdeli haber geldi. Eskişehirspor maçında takımının iki golünü atmasına rağmen puan kaybına engel olamayan ve rakibiyle girdiği mücadele sonrası sakatlanan sambacının, o geceyi uykusuz geçirdiği ve Arsenal karşısında oynamak için büyük çaba gösterdiği öğrenildi. Sağ arka uyluk bölgesinde ödem tespit edilen Alex, kaptan olduğu için aldığı sorumluluğun bilinciyle dünkü maç öncesi büyük özverilerde bulundu ama sakatlığı ona Londra’da sahaya çıkma izni vermedi. Eskişehirspor maçı sonrası Alex evinde sabaha kadar ayağına buz tedavisi yapmak için uykusuz kalmayı tercih ederken, eşi de onunla birlikte sabahladı.

Alex, ertesi gün uykusuz haliyle Samandıra Tesisleri’nin yolunu tuttu. Burada soluğu hemen kulüp doktoru Piyer Arzuman’ın yanında alan yıldız futbolcu yapılan ilk kontrolü ve çekilen MR’ının ardından Sağlık Kurulu Başkanı Ömer Taşer’e gitti. Taşer, MR sonuçlarına baktıktan sonra Alex’in Arsenal maçında kesinlikle forma giyemeyeceğini söyledi. Bu durumdan büyük üzüntü duyan Alex, "Ne zaman oynayabilirim" diye sordu. Taşer ise Eskişehirspor maçının ardından profesyonelce davranarak hemen kendisine buz tedavisi yapan sambacıya, "Arsenal’e karşı forma giymek istediğini biliyorum. Ancak, buna izin veremem. Galatasaray derbisine ise yetişirsin" müjdesini verdi. Tecrübeli futbolcu bugün kontrolden geçecek ve yarın çalışmalara başlayacak. Alex dün takımının başında sahaya çıkamadı ama pazar akşamı Galatasaray’a karşı büyük ihtimalle forma giyecek.

ARK0 demiş ki:
iyide başlık neden FB'ye iyi haber değilde GS'ye kötü haber :lol:

9 kasımda buralarda görmek güzel olur sizi :mrgreen:
8) Millet Yenileceklerini Anladılar Baslıga Bile Fener Yazmıyorlar Artık :D

addIcFb

Aileden
Nedense fb başlıklarına dadanır oldunuz.Kendiniz bişeler yapında avnun yeter artık :P

Yukarı Alt