Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Fenerbahçemizde Güiza'dan sonra, sakat olduğu için Gaziantep'e götürülmeyen Brezilyalı yıldızın da Galatasaray derbisinde oynayamayacak olması moralleri bozdu.

Fenerbahçemizde Gençlerbirliği ile oynanan maçın ardından geçtiğimiz perşembe günü yapılan antrenmanda sağ arka alt adalesinde ağrı hissedince çalışmayı yarıda bırakan Kaptan Alex'in sakatlığı beklenenden ciddi çıktı. 10 gündür takımla antrenmana çıkmayan ve tesislerde tedavi olan Brezilyalı yıldız, Gaziantep deplasmanına götürülmedi. Bu, beklenen bir durumdu. Nitekim Alex de, “Sanıyorum hocamız beni Gaziantep'te riske etmeyecek ama derbiye kadar hazır olurum” diyerek buna vurgu yapmıştı.

Beklenmeyense, Fenerbahçe Kaptanı'nın, önümüzdeki hafta Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak Galatasaray derbisinde de forma giyemeyecek olmasıydı. Geçen sezon Sarı-Kırmızılı ekiple her iki yarıda oynanan maçlarda da yer alamayan Alex, bir kez daha aynı akıbete uğradı. Bu arada İspanya Milli Takımı antrenmanında sakatlanan Güiza'yı derbiye yetiştirme çabalarının da sonuç vermediği belirlendi. Yoğun bir şekilde tedavisi sürdürülen İspanyol yıldızın, Kaptan Alex gibi Galatasaray maçında forma giyemeyeceği öğrenildi.

Alex yoksa özer var semih var deivid var kazım var rahat olun gaziantep maçına odaklayın kendinizi vede özeri seyredin ya dostlar ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannesss alex yok mu 8O

aslında ben bir antrenör olsam bende kararsız kalırdım alex'i oynatayayım mı oynatmayayım mı ? zor bir maç olacak 4-3-3 oynayan bir takıma 3-5-2 oynarımalex'i oynatmam 4-4-2 oynayacaksam alex'i forvet olarak oynatırım.

Prada

Haber kaynağı neresi bro? Küçük çaplı bir araştırma yaptımda öyle bir bilgiye ulaşamadım şu an

P.S : Sadece Fanatiğe dayalıysa balondur :P

Son 2 derbide Alex yoktu ve yenilmedik. Maçın Kadıköyde olması yeter...

Alexsiz oynanan derbilerde 3 galibiyet 1 beraberliğimiz var.

Harbiden Sağlam Bi Müjde Ama Bi Yandan Alex Koşan Bi Oyuncu Deil Buda Bizi Negatif Etkileye Bilir. Olmamasıda Tabiki Pozitif :mrgreen: Bakalım... :roll: 8)

Yukarı Alt