Galatasaray'lı olmak hayatta beş kuruş paranız olmasa bile, sizi seven hiç kimse olmasa bile hayatta sizi mutlu edebilecek yegane şeylerdendir...
Gün geldiğinde az buçuk paranızı biriktirerek o parayla gidip kendinize forma alabilmektir galatasaraylılık ve o formayı giydiği andan itibaren dünyanın geri kalanının umrunuzda olmamasıdır...

peki ya Galatasaray'da futbolcu olabilmek...sadece yeteneği olan futbolcular mı Galatasaray'lı olabilir...tabiiki hayır öyle olsa avatarımdaki athletio mineiro taraftarı şu an Galatasaraylı olurdu...

Galatasaray'lı olmak son derece mutluluk verir insana...çünkü Galatasaray'lı iseniz sizi hayata bağlayan bir şey herzaman olur..size Galatasaray'lı futbolcuların Galatasaray'lılığı nekadar hakkettiklerini fotoğraflarla sunmak istedim...

NEDİR GALATASARAY'LILIK?

MILAN BAROS: Artık Galatasaray'lı olduğundan eminiz..Yüzündeki hırs bize Hagi'yi anımsatıyor...gol attıktan sonra bile gol sevinci yerine kazanma azminin yüze vurmasıdır Galatasaray'lılık...

ARDA TURAN: Her Galatasaray'lı çocuğun yapmak istediğini başaran 22 yaşındaki efsanemiz...Galatasaray'lı olmak yenilgiyi asla hazmedememektir...

SABRI SARIOĞLU: Attığı golden çok, avrupaya kendini göstermekten çok, taraftarla barışacağına sevinebilmektir Galatasaray'lılık..

HARRY KEWELL: Dünyanın en iyi sol açıkları arasında gösterilip, manchester united gibi bir klüpten açık çek teklifi alıp, en zor durumda ''ben defansta oynarım'' diye karar verip herkesi şaşırtmaktır Galatasaray'lılık...

HAKAN ŞÜKÜR:Bir efsane'de olması gereken herşey....Gün geldiğinde takım arkadaşlarının paralarını kendi cebinden verebilmektir Galatasaray'lılık...

HASAN ŞAŞ: 5 kuruş para almadan tüm sezon boyunca tüm terini akıttıktan sonra taraftara kükremektir Galatasaray'lılık...

BÜYÜK KAPTAN: fizik kurallarını zorlayabilmektir Galatasaray'lılık
- Resim Silinmiş.
ARİF ERDEM: ''GOL YEMEZ'' denilen kaleciyi dalga geçercesine avlamaktır Galatasaray'lılık

ALPASLAN DİKMEN: Asla küfüre izin vermemektir Galatasaray'lılık....Futbolcu olmadığınız halde, dünyayı henüz terketmişken isminizi tüm tribünlerin golden sonra haykırmasıdır Galatasaray'lılık...

MONDRAGON: 90 dakika boyunca kendini sahada değil ultraslanların arasında hissetmektir Galatasaray'lılık

TAFFAREL:Milyonlar gözünü yumup Allah'a dua ederken, bi kaç saniye sonra gözlerini açtıklarında dualarının kabul olduğunu görmektir Galatasaray'lılık... (gs-arsenal-henry-taffarel)

METİN OKTAY: Galatasaray gol atınca, mezarının üzerinde güllerin açmasını görmektir Galatasaray'lılık...

POPESCU: Dünyadaki tüm Türkleri attığı gol ile GÖZYAŞINA BOĞMAKIR GALATASARAYLILIK...

ERIC GERETS: Türk olmadığı halde bir Türk takımı için ağlayabilmektir Galatasaray'lılık..

HAGI: Bazen kelimelerin, sözlüklerin yetersiz kalmasıdır Galatasaray'lılık..Bazen seneler sonra tekrar aynı stada geldiğinizde binlerce kişinin en içten duygularıyla ''I love you hagi'' demesidir Galatasaray'lılık..10UNUTUMAYACAĞIZ

FATİH TERİM:Cumhuriyetle yönetilen bir ülkede imparator olabilmektir Galatasaray'lılık...TÜRK'ÜN GÜCÜNÜ DÜNYAYA GÖSTEREBİLMEKTİR GALATASARAY'LILIK...

İŞTE GALATASARAY'LI OLMAK AYRICALIK DİYORUZYA...
şimdi kendinizi bir başka klübün taraftarıyla karşılaştırın ve nekadar şanslı olduğunuzu bir kez daha görün...

VAR MI DAHA ÖTESI? VAR MI BÖYLE EFSANE OYUNCULARI OLAN BAŞKA BİR TURK KLUBU...VAR MI BÖYLE TARAFTARA SAHİP BAŞKA BİR TURK KLUBU....

VE BİZ TARAFTARLAR

Çevresinde Galatasaray'lı olmayan hiç birşeyi görmek istememektir Galatasaray'lılık..

Holding binasının bile....

Yürüdüğü sokağın bile...
- Resim Silinmiş.
Çakmağının bile...

Saatinin bile...

UZUN LAFIN KISASI...GALATASARAY TARAFTARI OLUNAN SIRADAN BİR KLÜP DEĞİLDİR...''GALATASARAY'' BİR YAŞAM FELSEFESİDİR...
YORUMLARINI ESİRGEMEYE ARKADAŞLARIMA VE RENDAŞLARIMA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM... :kalp:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Fre3sTyLe demiş ki:
Hakan Şükür-Hasan Şaş-Arif Erdem-Bülent Korkmaz'ı ordan çıkarmalısınız. :roll:
çıkarmalımıyız neden ? fbnin böle efsanevi futbolcuları olmadığı için demi onlar gsnin bir parçası çıkarırsak ne kalacak geriye onlar cimboma büyük hizmetler verdi öyle birisi gelipde onları ordan çıkarın diyemez ! :thumbsup:

Cynosure demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
çıkarmalımıyız neden ? fbnin böle efsanevi futbolcuları olmadığı için demi onlar gsnin bir parçası çıkarırsak ne kalacak geriye onlar cimboma büyük hizmetler verdi öyle birisi gelipde onları ordan çıkarın diyemez ! :thumbsup:
Harbi nasıl cıkar diyebilirsin o efsanelere !

MiqcroXce demiş ki:
Cynosure demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
+1905 :thumbsup:

MiqcroXce demiş ki:
Cynosure demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Adam Fenerli :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj IronyOfFate rumuzlu uyeden alinti yapildi
IronyOfFate demiş ki:
Ne günlerdi be :cry:
Bende konuyu gorunce ozledim bu adami demistim :) hosgeldin baskan ^^

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Bu mesaj IronyOfFate rumuzlu uyeden alinti yapildi
IronyOfFate demiş ki:
Ne günlerdi be :cry:
Bende konuyu gorunce ozledim bu adami demistim :) hosgeldin baskan ^^

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile
Hoşbulduk hocam eski günleri yâd etmek için girmiştim foruma :cry: Bende özledim eski günleri bana bir türlü verilmeyen gs fun club başkanlığını makara: o seçimler falan belki hatırlarsın :nod: güzel günlerdi tabi şimdilik çıkıyorum daha sonra görüşürüz umarım :wink1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt