1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Galatasaray'ın canını fena yaktı!


 1. NiGHTMaRe

  NiGHTMaRe Aileden

  Kayıt:
  8 Kasım 2008
  Mesajlar:
  7.544
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  [​IMG]
  Leo Franco, giderken Aslan’ın içini acıttı da gitti... Sarı-Kırmızılılar’ın Arjantinli’ye 1 milyon Euro tazminat ödemek zorunda kaldığı ortaya çıktı!

  Habertürk'ün haberine göre; Daha 2 yıllık anlaşması bulunmasına karşılık Galatasaray’ın sözleşmesini fesh ettiği Arjantinli file bekçisi Leo Franco’ya toplam 1 milyon Euro tazminat ödemek zorunda kaldığı ortaya çıktı. Yıllık 1.5 milyon Euro’dan 2 yıllık anlaşması bulunan Franco, önce 3 milyon Euro’luk alacağının tamamını istemiş ancak kendisine kulüp aranmıştı.

  Franco’ya G.Saray’dan aldığı ücreti hiç bir kulüp ödemeye yanaşmayınca, Arjantinli kaleci aradaki farkın Sarı-Kırmızılı kulüp tarafından ödenmesini talep etti. Sonunda kendisine yıllık 1 milyon Euro ücretle yeni bir takım bulabilen Franco, oynayabilmek için ayrılmayı kabul etti. Ancak aradaki 1 milyon Euro’luk ücret farkını Galatasaray’ın ödeyeceği öğrenildi.

  YÖNETİM ‘UCUZ ATLATTIK’ DİYOR

  Leo Franco’ya verilen 1 milyon Euro’luk tazminata bir hayli içerleyen Sarı-Kırmızılı yöneticilerin buna rağmen çok üzgün olmadıkları belirtildi. Franco’nun kulüp bulamayacağı korkusu taşıyan yöneticilerin, “Neyse ki, kulüp buldu ve zararı yarı yarıya indirdik” sevincini yaşadıkları vurgulandı