SuccessBlues demiş ki:
Tarihi evraklarda olan sonuca palavra demek trajikomik. makara:
O zaman sen galatasaraylılara dolaylı ''zeka fukarası'' diyorsun , madem belgeleri var bunca yıldır tartışmamızın amacı ne birisi çıkartıp koyamamış mı belgeyi ortaya ?

Xperyon

Bilgiliyim
Schweppes demiş ki:
SuccessBlues demiş ki:
O zaman sen galatasaraylılara dolaylı ''zeka fukarası'' diyorsun , madem belgeleri var bunca yıldır tartışmamızın amacı ne birisi çıkartıp koyamamış mı belgeyi ortaya ?
Bence sen şuan holiganlık yapıp çamur atma peşinde olmayasın sana küfür etmişim gibi bir yazış şeklin varda.Nette gerekli resmi belgeleri var zaten araştırırsan bulursun.3-1 yenildiniz diye bu kadar ağlamaya üzülmeye gerek yok. daral:

Xperyon

Bilgiliyim
tenpanter demiş ki:
SuccessBlues demiş ki:
eminim belge vardır belgeniz şuydu sanırım 7-0 yazan bir resim ve fenere söven bir şarkı? daral:
Cidden güzel tahrik etme huyun var yeme gelmem ama boş konuştunuz için cidden üzülüyorum.Konu birkere hata rekabet ortamı yaratmaz tam tersi ortam yaratır.İnsanları tahrik ederek biryerlere varamazsınız.AZİZE İçerde desem hangi fenerlinin hoşuna gider onun için usluba ve konuşma tarzlarımıza dikkat edelim. :think:

SuccessBlues demiş ki:
Schweppes demiş ki:
SuccessBlues demiş ki:
Bence sen şuan holiganlık yapıp çamur atma peşinde olmayasın sana küfür etmişim gibi bir yazış şeklin varda.Nette gerekli resmi belgeleri var zaten araştırırsan bulursun.3-1 yenildiniz diye bu kadar ağlamaya üzülmeye gerek yok. daral:
10 yıldır üzerinizde ezici bir üstünlüğümüz olduğun söylemeyeceğim zaten biliyorsun.Ben sadece senin mesajının ne kadar boş olduğunu anlatmaya çalıştım yani adama sorarlar madem bizim bilmediğimiz belgelerin varlığından haberdarsın bunca yıldır neden sakladın be mübarek ?

@SuccessBlues konuşma tarzımda tahrik etme göremiyorum ben doğruları söylüyorum.

Tahrik oluyorsan belki fazla art niyetlisindir orasını bilemem 8O

Galatasaray 7-0 yazınca karşımıza tek çıkan 5-6 tane fenerbahçeye söven şarkıyla 7-0 yazan videolar çıkıyor yalansa yalan de ne belgesi?

Xperyon

Bilgiliyim
Cidden sadece gülüyorum bu nedir yaptınız GALATASARAY sizin düşmanınızmı? Gerçi doğal UEFA kupasını almaya giden yolda çoğu fenerli kupa yerine babayı alır diyordu ama kim neyi aldı gördük.Ben feneride biliyorum galatasarayıda ve 10 yıl değil 8 yıllık üstünlük.Ve biz yenilince kimsenin takımını karalıyıp foruma taşımıyoruz.Yani FENERBAHÇE çok temiz GALATASARAY tü kaka.Kusura bakmayında bu Taraftarlık değil kendini bilmezliktir. daral:

SuccessBlues demiş ki:
Cidden sadece gülüyorum bu nedir yaptınız GALATASARAY sizin düşmanınızmı? Gerçi doğal UEFA kupasını almaya giden yolda çoğu fenerli kupa yerine babayı alır diyordu ama kim neyi aldı gördük.Ben feneride biliyorum galatasarayıda ve 10 yıl değil 8 yıllık üstünlük.Ve biz yenilince kimsenin takımını karalıyıp foruma taşımıyoruz.Yani FENERBAHÇE çok temiz GALATASARAY tü kaka.Kusura bakmayında bu Taraftarlık değil kendini bilmezliktir. daral:
Ortaya bir iddaa atıyorsun belge var diyorsun bu belgeyi senden başka kimse bilmiyor.
Sorularımıza cevap vermeyip konuyu başka yerlere çekiyorsun falan filan bla bla...
Cevap verme gereği duymuyorum :byes:

Xperyon

Bilgiliyim
" Google " diye bir araştırma yeri var dimi? Cevap verme gereği duymuyorum lafına katılıyorum çünki benim laflarımdan ne demek istediğim değil senin ne anladığın önemli olmuş :( :coffee:

SuccessBlues demiş ki:
" Google " diye bir araştırma yeri var dimi? Cevap verme gereği duymuyorum lafına katılıyorum çünki benim laflarımdan ne demek istediğim değil senin ne anladığın önemli olmuş :( :coffee:
Kardeşim o kadar alakasız konuşuyorsun ki ne cevap vereceğimi bilmiyorum konumuz sizin 7 kişiyle 7-0 yendiğinizi idda ettiğiniz maçın belgesi değilmi sende böyle bir belge var demiyor musun bizde diyoruz ki yok öyle bir belge bizim ispat edeceğimiz bir şey yok çünkü zaten öyle bir şey yok diyoruz sen de var dediğin belgeleri burda bizimle paylaşmazsan bir daha mesaj yazmana gerek yok çünkü gerisi boş konuşmaya girer boşuna kendini yorma biraz öncede söylediğim gibi bizim bir şey paylaşmamıza gerek yok zaten olmadığını söylüyoruz bu belgenin. :byes:

EmmaW

ya allah aşkına 1900 lü yıllarda gs fb ye 7 atmış o ona 10 atmış 5 yemiş ne farkeder yüzyıl geçmiş üzerinden böyle şeyler için birbirinizi kırmanız saçma bence :)

invaders

Bilgiliyim
tenpanter demiş ki:
eminim belge vardır belgeniz şuydu sanırım 7-0 yazan bir resim ve fenere söven bir şarkı? daral:
o resimin sembolik olarak yapıldıgını biliyorsundur heralde ama
hala o resim sahte diyorsunuz o zamanlarda bu resmi yapma imkani olmadıgına göre sonradan yapıldıgı belli birşey ama bu resim sonradan yapılmış olması 7-0 gerçeğini değiştirmez

yanlışlık resimden kaynaklanıyor skor doğru ama stad isminde hata var veya o dönemde bizim bildiğimiz ali samiyen stadından başka bir stad daha vardı
artık o zamanın koşullarına göre stat nasıl bişey oluyorsa :mrgreen:

Yukarı Alt