1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Galatasaray'dan Ötesi Yok


 1. Seppuku

  Seppuku rank8

  Kayıt:
  16 Kasım 2008
  Mesajlar:
  5.785
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Hız tutkusuyla tanınan G.Saray'ın gol ayağı Ümit Karan'dan özel hayatı ve kariyeriyle ilgili çarpıcı açıklamalar.

  [​IMG]

  Galatasaray'ın yıldız isimlerinden Ümit Karan, yeni kurulduğu ifade edilen oto müzik sistemleri platformu Sound Car Club ile yaptığı söyleşide bilinmeyen yönlerine ışık tuttu.
  Futbol dışında gerçekleştirdiği ticari atılımlarıyla tanınan ve bir de oto modifiye sektöründe hizmet veren F355 adlı bir mağazası olan Ümit Karan, hem otomobil tutkusuna aydınlık getirdi hem de Galatasaray hakkında önemli açıklamalar yaptı.

  Ümit Karan, soundcarclub.com sitesine verdiği röportajda çocukluğundan beri nasıl bir otomobil tutkusu olduğunu, babasının izinden nasıl gittiğini, hatta nasıl hız yaptığını ve bundan niye vazgeçtiğini anlattı.
  Karan açıklamalarının futbola dair kısmında "Galatasaray'dan ötesi yok" diyerek sarı kırmızılı takıma olan bağlılığını ifade ederken, gençliğinde ve özel hayatında çok hatalar yaptığını belirtti.

  AH ŞU ARABA TUTKUSU!

  Otomobillere olan merakını anlatırken "Çocukluğumdan beri arabalara karşı bir sevgim, bir hayranlığım olmuştur." diye söze giren Ümit Karan, F355 adlı mağazanın başında kardeşinin olduğunu, kendisinin fırsat oldukça işle ilgilendiğini belirtti. "Babam Almanya’da çık sık araba değiştirirdi. Ben de sürekli araba değiştiririm ve en çok zararı bu sık araba değiştirmekten görmüşümdür. Benim kullandığım arabaları kolay kolay herkes bir arada kullanmamıştır." diyerek ilginç bir itirafta bulunan Karan, Ferrari’den Porche’ye, Mercedes’den BMW’ye kadar her türlü arayı kullandığını söyledi. Eskiden hız tutkunu olduğunu ama çocuğu olduktan sonra bu tutkusundan vazgeçtiğini de söyleyen Ümit Karan, "Gençler çok deli araba kullanıyorlar" dedi.

  "ÇOK İYİ DANS EDERİM"

  Müzik yeteneğinin olmamasından yakınan ve "Özellikle gitar çalan insanları hayranlıkla izliyorum. Ama benim parmaklarım sıfır." diyen Karan, dansta ise iddialı olduğunu dile getirdi. "Felaket dans ederim. Sesim kötü ama sahnem iyi. Çocukluğumdan beri iyi dans ederim. Müzikte ritmi yakalarım ve dans ederim" diyen yıldız futbolcu, futbolla ilgili sorulara da yanıtlar verdi.

  "G.SARAY'DAYIM... ÖTESİ VAR MI!"

  En büyük hayalinin Galatasaray'da oynamak olduğunu ve bunu da gerçekleştirdiğini ifade eden Ümit, "Galatasaray’da oynuyorum. Bunun üstünde bir hayal mümkün değil ki. Çocukluğumda hayranlıkla izlediğim bir kulübün kaptanıyım... Bundan daha büyük birşey yok, mümkün değil yani." dedi. "Benim geçmişle ilgili zaman zaman hatalarım oldu; futbol dışında olsun, hayatımda olsun. Ben kendi kendime de kızıyorum. Ben çok dürüst ve doğru bir insanım. Kalbim ne söylüyorsa ağzım da aynı şeyi söylüyor." diye sözlerini sürdüren Karan, yine de yaptığı hiçbirşeyden pişman olmadığını belirtti.

  "NE DOSTUZ NE DÜŞMANIZ, ARKADAŞIZ!"

  "Futbolcu futbolcuyla dost mudur, arkadaş mıdır, düşman mıdır?" şeklindeki soruya "Arkadaştır, o kadar" şeklinde bir yanıt veren Ümit Karan, söz hakemlerden açılınca eleştirilerde bulundu. "Hakemlerimiz maçları kötü yönetiyor" diyen Karan, bunun sadece Galatasaray değil tüm takımlar için geçerli olduğunu da sözlerine ekledi.