Galatasaray'daki Kötü Durumun Sebebi Kim ?

• Yönetim.

Votes: 11 78,6%
  • Teknik Direktör.

Votes: 2 14,3%
  • Futbolcular.

Votes: 0 0,0%
  • Taraftar Desteğinin Az Olması.

Votes: 1 7,1%

• Total voters
    14
Soru Gayet açık Sizce Galatasaray'daki bu kötü gidişatın sebebi kimde ?

Anketi oylayanlar yorumlarınıda eksik etmezlerse sevinirim. :thumbsup:

Bence Bu durumun sebebi Yönetim. Rijkard ne yapabilir ki. İstediği oyuncular alınmıyor. İstediği mevkilere takviye yok. Elde olan iyi oyuncularda sakat. Yoktan var edemezki bu adam.

Adnan Polat bi bakımdan yönetim adnan hiç cebinden para vermiyormu bu takıma ? bence vermiyor ama daha iyi transferler yapabilirlerdi o yüzzden Yönetim 8)

Adnan polat-adnan sezgin. Başka suçlu aranamaz bence. Yani lisansı olan ve sürekli sakatlanan herkezi takıma topluyoruz. Keita gibi elimizde tek olan adamıda yolluyoruz. Artık ligden düşmemek için oynarlar, kolay gelsin..

Absence

Rijkaard ı büyüt büyüt gözünde sen sonra adama ver spor toto süper lig de normal bir takım kadrosu e sonuç ortada Rijkaard anca barça yönetir getiriceksin Türk teknik adamları takımların başına bunlarda bişi yapamıyor en azından kıymet bilir çalışırlar az para alırlar

1000 kez aynı şeyi söyledim yine tekrarlayacam Adnan polat ve yönetimin yaptığı transferler.Şimdi suçu Rjkarda yüklemeye çalışıyorlar.Rjkardıda savunuyo değilim takımı oynattığı futboldan ötürü fakat transferler Rjkarın isteği doğrultusunda olsaydı bu hallere düşmezdik diye düşünüyorum.

En az yönetim kadar td de suçlu. İleri uca bakar mısınız elano kewell baros arda kaç takımda var ? Defans desen türkiye milli takımı defansı. Orta sahada topalın satılıp yerinin doldurulamaması bir yönetim hatasıdır ama ali turandan sağ bek yaratmaya çalışıp oyuncuya göre sistem yaratmaktansa kafasına göre sistemde oyuncuları oynatmakta td nin sucu.

Yukarı Alt