1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Galatasaray'da inanılmaz skandal!


 1. Audrey

  Audrey olduser

  Kayıt:
  2 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.769
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  HighSchool
  Şehir:
  SaGoLeRa

  Kendi kulüp doktorlarının teşhis ve tedavi yöntemlerine güvenmeyen Ümit, Uğur, Emre Güngör, Orkun, Hasan Şaş ve Ayhan, Ankaraspor’un doktoru Kunduracıoğlu ile görüşüyor!
  Büyük bir kulüp düşünün... Milyonlarca dolarlık futbolcu transfer ediyor. Ancak bu futbolcular sakatlandıkları zaman kulübün doktoru yerine başka bir takımın doktoruna tedavi oluyor!

  Bu kulüp, UEFA Kupası’nı da müzesine götürmüş, her alanda Türk sporuna lokomotif olarak hizmet veren, milyonlarca taraftarı ve milyonlarca dolarlık bütçesi olan Galatasaray’dan başkası değil. İşte insanı hayrete düşüren sağlık skandalı ve gerçekler...

  Takımın yarısı sakat ama...
  Bellinzona maçı öncesi takımdaki sakat sayısı 12’yi bulurken acı gerçek şu: Yanlış teşhis, yanlış tedavi, yanlış rehabilitasyon... Bu yüzden Ümit, Uğur, Emre Güngör, Orkun, Hasan, Ayhan; Ankaraspor Doktoru Doçent Burak Kunduracıoğlu’na tedavi oluyor. Yani topçu kendi sağlık ekibine güvenmiyor ‘Futbol hayatı bitmesin’ diye kendisi çare üretiyor!

  Gece ‘otelde’ muayene!
  Bu futbolcular son olarak 23 Eylül Çarşamba gecesi Ankaraspor’un İstanbul’da kamp yaptığı otele giderek, Kunduracıoğlu ile bir araya geldiler. Hatta Aykut Kocaman, sarı-kırmızılı topçuları kampta görüp tedavi için geldiklerini de duyunca şaşkınlığını gizleyemedi. Kunduracıoğlu, Ümit Karan’a yanlış teşhis konulduğunu belirledi: Arka adalesindeki ödem ve yırtık farkedilmeyince, iyileşmeden idmana çıkarılan Ümit’in şimdi 2. derece yırtığı var!

  MR sonuçları bile farklı
  Galatasaray Sağlık Kurulu Sabri için ‘Arka adalesinde ödem var’ demişti. Ancak Sabri’nin kasığında 2. dereceden yırtık olduğu ortaya çıktı. Orkun için ‘Yumuşak doku zedelenmesi var. Hazır’ denildi. Onun da bel yan adelesinde 2. derece yırtık var. Barış’ın ayak tarak kemiği kırıldı. Serkan Çalık’a uygulanan yanlış tedaviyi görünce yurt dışına gitti. Kulübün MR’ında görünmeyen yırtıkların Ankaraspor’daki gelişmiş cihazlarla çok net görüldüğü belirtiliyor...

  Emre iyileşmeden maçlara çıktı
  Emre Güngör‘de Euro 2008’de geçirdiği sakatlık sonucu Hemstrign adale grubunda % 80’lik yırtık oluştu. Tam iyileşmeden Steaua maçında oynatıldı ve oyuncunun aynı adalenin üst kısmında kopuk oluştu. Yapılan resmi açıklamada ise Emre’nin Steaua maçında uyluk adalesinden sakatlandığı ve ilk sakatlığı ile ilgisi olmadığı belirtildi. Bu bilgi de tamamen yanlıştı.

  Serkan’ın kariyeri bitiyordu!
  Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Mehmet Kurdoğlu, Serkan için ‘Basit bir menisküs ameliyatı geçirdi. Ödem oluşunca ikinci bir kemik kanlandırma ameliyatı olmasını uygun gördük’ dedi. Almanya’da Dr. Wolfarth’a muayene olan Serkan’a verilen raporda ise ‘Üst adele güçlenmeden kuvvetlendirme idmanı ve yükleme yapıldığı için kıkırdağında aşınma tespit edildi. Futbol hayatı tehlikede. Oynasa bile sık sık sakatlık yaşar’ denildi.

  Uğur Uçar’a 3 ay gecikmeli teşhis
  Uğur Uçar, diz kapağından ameliyat edildi. Bu operasyondan 3 ay sonra kapaktaki kırığın tam kaynamadığı belirlendi! Üstelik bu tespit de Uğur’un dizi şişince yapılan tetkikte ortaya çıktı. Genç oyuncu ikinci kez ameliyat masasına yattı. Uğur’a adele kuvvetlendirme çalışması yapıldığı söyleniyor ama genç yıldızın ne zaman oynayacağı belli değil.
   
 2. Audrey

  Audrey olduser

  Kayıt:
  2 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.769
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  HighSchool
  Şehir:
  SaGoLeRa

  Ya şu işe bakın ben bunu okuyunca çok güldüm Gsnin herşeyi skandal olmuş :mrgreen: :mrgreen:
   
 3. Fre3sTyLe

  Fre3sTyLe rank8

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  16.763
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

  Burhan Altıntop'un Dediği Gibi ;
  - " Sikendal " :D
   
 4. Audrey

  Audrey olduser

  Kayıt:
  2 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.769
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  HighSchool
  Şehir:
  SaGoLeRa

  Aynen öle :mrgreen: