Galatasaray transfere hızlı başladı
Beşiktaş maçının hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da yönetim bir yandan da transfer çalışmaları yürütüyor. Yöneticiler, Atletico Madrid'in kalecisi Leo Franco ve Bursaspor'un başarılı orta saha oyuncusu Mustafa Sarp ile her konuda anlaşma sağladı.

Turkcell Süper Lig'de aradığını bulamayan, UEFA Avrupa Ligi'ne katılmak için mücadelesini sürdüren Galatasaray transfere hızlı girdi.
Sarı kırmızılı kulübün yöneticileri, önümüzdeki sezonun kadrosunu oluşturmak için işe önce kaleciden başladı. De Santcis'in kulübü Sevilla ile sorunları çözemeyince, Galatasaray yönetimi Atletico Madrid'de forma giyen ve sözleşmesi sezon sonunda bitecek Leo Franco ile her konuda anlaşma sağladı. 32 yaşındaki Arjantinli kaleci, sezon sonunda İstanbul'a gelip sözleşme imzalayacak.
Galatasaray yönetiminin önümüzdeki sezon için imza attırdığı bir diğer futbolcu ise Bursasporlu Mustafa Sarp. Bu sezon sonunda sözleşmesi biten 28 yaşındaki Mustafa Sarp, defansif orta saha oyuncusu olarak görev yapıyor.
Öte yandan Beşiktaş, derbisi hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da Servet Çetin'in yine forma giyemeyeceği bildirildi.
Ayağındaki ağrıların geçmesine rağmen milli futbolcunun maç ve kondisyon eksiğinin bulunduğu açıklandı. Gençlerbirliği maçında sakatlanan Emre Güngör'ün tedavisine devam edilirken, bu futbolcunun Beşiktaş'a karşı oynaması bekleniyor.

Prada

Sanki parası GS den çıkmış gibi ballandıra ballandıra anlatıyor bak :P

Devletin hediyesi o Devletin..

Ha bu arada adnan polat 50 milyon $ nerden bulmuş. Önce alacaklarını versin takımın aç geziyor adamlarınız lol ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Black Rain demiş ki:
Prada demiş ki:
Para varmı 6S de bunları alacak :P
Adnan Polat Transfer bütçesini 50 Milyon $ Olarak açıkladı.

Stat gelirimiz + Reklam anlaşmalarımız vs. vs.

ulen git delirtme beni 1 milyon dolar veremezsiniz ne 50si güldürtmeyin kendinizi sırf bu pisliklerin haberleri için gazetelerin spor sayfalarını açamaz oldum bu kadar rezil bu kadar lanet bu kadar sahtekar bu kadar yalancı bu kadar yalaka bu kadar mide bulandırıcı bir takım daha yok nefret ediyorum ne demişler zati belli beşiktaşın çirkini galatasarayın p... bitmez :!:

Journalist

Aileden
Fre3sTyLe demiş ki:
ARKO demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Leo çok dengesiz bir kaleci,ama Mustafa yararlı olur.

PS : Prada kralsın 8)
kaç maçta izledin acaba ?
Kafadan 1 sezon. :coffee:
1 maç olmasın o hiç iyi izeyememişsin o zaman yada sen başka maçları izlemişsindirde farkında değilsindir Leo daha geçen sezona kadar dünyanın en iyi refleksli kalecileri arasında gösteriliyordu heybeden sallayıp adamı lekelemek değil olay :wink1:

Prada

Ben şahsen istiyorum dünyanın en ünlü en yetenekli futbolcularının 6S ye gelmesini..

En azından Saraçoğluna 6S formasıyla çıktıklarında 2.cı sınıf bi takımda oynadıklarını anlarlar :P

Journalist

Aileden
Fre3sTyLe demiş ki:
Yanlız ben refreksine birşey demedim.Refreksi var ama çıkarabileceği topları çıkaramayıp,çok hata yapabilen bir kaleci halk diliyle "dengesiz". Bknz : Volkan Demirel ^^
evet o konuda haklısın karşı karşıyada ileriye çıkıp hatalı gol yemesiyle meşhur bir kaleci :D ama bunlar 32 yaşında olmasına rağmen kendisini iyi eğitememesinden kaynaklanıyor düzelebilecek şeyler ayrıca 1.88 boyunun olması vede reflekslerinin çok iyi olması kaleciliğinin kalitesini ortaya koyuyorki Atl. Madrid bu sezon tam 3240 dk. ona görev vererek kalesini korumuş ^^

Prada

Bana göre kaleci isterse BUFFON olsun.. 6S defansı düzeltmedikten sonra 3 kaleci koysan kaleye hepsi pert olur gider kariyerleri söner..

Yukarı Alt