Ara transferde iki önemli oyuncuyu kadrosuna katan Galatasaray'da, hareketli saatler yaşanmaya devam ediyor. Linderoth ve Nonda'nın sözleşmesini fesh etmeye çabalayan sarı-kırmızılı yönetim, Giovanni Dos Santos ve Ali Turan için girişimlerini sürdürüyor.

Kadrosunu Lucas Neill ve Jo ile güçlendiren Galatasaray'ın elindeki toplam yabancı futbolcu sayısı limitlerin üstüne çıkmış durumda...

Linderoth'un sözleşmesini feshedemeyen sarı-kırmızılılar, bu yüzden Jo ile resmi sözleşme imzalayamıyor. Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan İsveçli futbolcu 1 sezonluk alacağının tamamını isterken, yönetim daha düşük bir miktara anlaşma yapmak amacında...

Meksikalı Giovanni Dos Santos için de görüşmelerini sürdüren Galatasaray, bu transferi gerçekleştirmesi halinde de Nonda'yı göndermeyi planlıyor.

Yönetim şimdiden Kongolu futbolcudan kendisine takım bulmasını istedi.

Öte yandan yılan hikayesine dönen Ali Turan transferinde de Galatasaray önemli adımlar attı. Pazarlıklar sonucunda Kayserispor'un istediği bonservis ücretine yaklaşan Galatasaray, bu transferi bitirmek için yoğun çaba harcıyor. Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, NTV Spor'a yaptığı açıklamada Galatasaray ile anlaşmaya çok yaklaştıklarını söyledi.

Bu arada Manisaspor'dan kiraladığı kaleci Orkun'un sözleşmesinin federasyon tarafından onaylanmaması üzerine Kayserispor'un Galatasaray'dan Aykut'u almak üzere haretete geçtiği belirtildi. İki takımın Ali Turan ve Aykut'u takas edebileceği iddia ediliyor.

Alıntı:NTVSpor

Dos Santosa gerek yok.Yoksa ilerdeki 3 önemli oyuncumuz yedek kalacak.Şimdi forvette Baros olsa sağda Keita solda Santos olsa ve ortada Arda olsa Elano - Jo -Kewell yedek oturacak.

Bence hiç yapılmasına gerek yok .Bu kadar transfer yeter. :mrgreen:

Yukarı Alt