Takımı
Besiktas

Galatasaray 'ımız ile Schalke 04 yarın akşam saat 21.45'de TT Arena'da karşı karşıya gelecek.

Sizce sonuç ne olacak ?
Maç için yorumlarınız neler?

Schalke 3,5 ne kadar sakatları vs olsada sonuçta alman takımı ve zorlansakta kazanıcağımıza inanıyorum.

Maç yayını isteyenler pm

Galatasaray gerek geçmişiyle gerek şuan ki haliyle birçok başarılara imza atmış bir takım. Her ne kadar Türkiye'de birçoğu kabul etmesede Galatasaray'ın dünya çapında ki başarıları ortada. Eminim bu engeli de rahatlıkla aşacağız. Çok önemli yerlere transferler yaparak gücümüze güç kattık. Unutulmamalıdır ki 2 yeni transfer yokken Man'U'ya ilk maçında tek kale oynadık.. Şuan daha güçlü ve kendimizden eminiz. Bize yakışan Türk insanı olarak renk taraf ayırt etmeden Galatasaray'ımızı Avrupa arenasında desteklemek. İnşallah bu maçı kazanacağız. Skor tahmininde bulunmak gerekirse Schalke'nin ligde ki durumu, defans ve kalecinin zayıflığından yola çıkarak 2-0 veya 3-0 biteceğini düşünüyorum :)

Takımı
Besiktas
Schalke bu güne kadar bize çok zayıf ve kötü gösterildi, fakat unutulmamalıdır ki Schalke 04 grubundan 'NAMAĞLUP' olarak ayrıldı ve Arsenal ile aynı gruptaydı . Fakat Türklerin çılgınlıklarının farkında onlar da, hakem son düdüğü çalmadan hiçbir Türk için maç bitmez. Arkadaşın da dediği gibi Sneijder ve Drogba'sız ManU karşısında tek kale oynadık, şimdi çok daha güçlüyüz ve ben Schalke'yi geçeceğimize cani gönülden inanıyorum.

Skor tahminim: 2-1

Mopneet

Galatasaray bu maçı alacak, ordaki maçta da berabere kalacak.

Schalke T.Direktörü H.Heldt: "Biz Olympiakos ile Yunanistan'da ateşli taraftar önünde oynadık. Türklerden korkmayız."
Demiş sanırsam UltrAslan güzel bi karşılama töreni yapar :mrgreen:

Tauriel

Öğretiyorum
Güncel
Maç saat 19.00 a alındı diye biliyorum
Ama Kalbimiz Galatasarayla Her nekadar Beşiktaşlı olsam .

Bende koyu bir Fenerbahçeli olarak şampiyonlar liginde Galatasarayı desteklerim. Benim tahminim ilk golü Schalke atar ve sonra Galatasaray 2 gol atar gibi. Ordaki maçtada bu maça göre yorum yapabiliriz deplesmanda iyi oynarlarsa orada sıkıntı olabilir :think: Bahtın açık olsun Cincon :mrgreen:

Takımı
Galatasaray
Drogba 2, Burak 2 gol
Michel Bastos 4 gold
Skor: 4-4

Bastos manyak bir adam çok korkuyorum. Skor tahminim fantezi oldu ama maçı inşallah alıcaz.

Takımı
Besiktas
Schalke Teknik Direktörü Jens Keller, Galatasaray maçı öncesinde takımın kalecisi Timo Hildebrand ile birlikte basın toplantısı düzenledi. Keller "Galatasaray'ı nasıl kırabileceğimizi tespit ettik" diyerek iddiasını ortaya koydu.

"GALATASARAY'I ÇOK İYİ GÖZLEMLEDİK"
UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci tur ilk maçında yarın Galatasaray'la karşılaşacak Alman ekibi Schalke 04'ün teknik direktörü Jens Keller, sarı-kırmızılı ekibi çok iyi analiz ettiklerini söyledi. Türk Telekom Arena'da düzenlenen basın toplantısına kaleci Timo Hildebrand ile birlikte katılan Jens Keller, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Galatasaray maçını heyecanla beklediklerini ifade eden Alman teknik adam, ''Bizim için Galatasaray çok ciddi bir rakip ve kendi oyunumuzu oynayacağız. Galatasaray'ı çok iyi gözlemledik ve analiz ettik. Nasıl kırabileceğimizi de tespit ettik'' dedi.

Yukarı Alt