Wax Whine demiş ki:
http://www.macizletir.com/74161/galatasaray-schalke-04-macini-canli-izle/?yayin=7

Lakin D-Smart saldiri yapiyor yazdi sitede asiri takiliyor
kaç tane reklam çıktı siteye girdiğimde sayamadım :mrgreen:

Galatasaray MS-1 ' den yattık hayırlı olsun :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Deplasmanda artık ne yapıp ne edip gol atmamız lazım... Şansları yaver gitseydi 5 tane yemiştik şimdi , iyi kurtulduk yine.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Buyuk ihtimalle Barca elenecek RMA-MANU'dan biri gidecek. Chelsea ManC yok. Boyle bir CL firsati bir daha gelmez. GS Schalke'yi elerse cok guzel seyler olabilir

Buraktan hiç haz etmiyorum gerçeği söylemek gerekirse her ne kadar gol atsada bana göre hak etmiyo gibi geliyo. Başkası atsa onun yerine daha iyi bir de milli takımda forma giyiyor. Bencil bir futbolcu bana göre ve artistliği cabası yaşına vermek gerek. İnşallah 2. maçta iyi oynar Galatasaray hakkıyla geçer şu turu

Ah ah dizim agridi vurmaktan. Abi zemin nedir oyle ya,sirf zemin yuzunden en az 4 gol pozisyonu ve bir o kadar da gol pozisyonu verdik. Ah o hamitin diregi bitirdi beni. Hakem zaten berbatti direk ayaga girilen pozisyonlarda sadece uyardi. 2-0 olsaydi Almanya`ya cok rahat gidecektik. Neyse hayirlisi olur umarim. 12 Mart`i bekleyelim..

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

Zor kurtulduk.
Hamit yine, her zamanki gibi kalitesiz futbolunu ortaya koyarak s*çtı.

Takımı
Besiktas
sweetCHIEF demiş ki:
Schalke Teknik Direktörü Jens Keller, Galatasaray maçı öncesinde takımın kalecisi Timo Hildebrand ile birlikte basın toplantısı düzenledi. Keller "Galatasaray'ı nasıl kırabileceğimizi tespit ettik" diyerek iddiasını ortaya koydu.

"GALATASARAY'I ÇOK İYİ GÖZLEMLEDİK"
UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci tur ilk maçında yarın Galatasaray'la karşılaşacak Alman ekibi Schalke 04'ün teknik direktörü Jens Keller, sarı-kırmızılı ekibi çok iyi analiz ettiklerini söyledi. Türk Telekom Arena'da düzenlenen basın toplantısına kaleci Timo Hildebrand ile birlikte katılan Jens Keller, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Galatasaray maçını heyecanla beklediklerini ifade eden Alman teknik adam, ''Bizim için Galatasaray çok ciddi bir rakip ve kendi oyunumuzu oynayacağız. Galatasaray'ı çok iyi gözlemledik ve analiz ettik. Nasıl kırabileceğimizi de tespit ettik'' dedi.
adam bos konusmamis :P

Takımı
Besiktas
Maçı stadda izledim ben, inanın maça gidene kadar metro, metrobüs heryerde bu maç konuşuyor. Resmen bütün Galatasaray taraftarı kenetlenmiş maça. İlk golü attıktan sonra tanımadığım insanlara sarıldım artık öyle söyleyeyim :mrgreen: Fakat tek hatamız çok korkak oynadık, oyun kuramadık. Hamit'in Allah bin türlü belasını versin. Keza Dany'nin de öyle, Riera desen bozuk lamba gibi bir yanıyor bir sönüyor. 2. yarı Melo desen koşmuyor bile. Adamlar 2. yarı beraberliğe yattılar. Yani biz ataktayken gram pres yoktu, bizim üstlerine gelmemizi istediler hata yapmadılar. Ama yine de şanslıydık 1-1 ile kurtulduk. Fakat direkten dönen top gol olsaydı, inanın 3'ü de sallardık.

Öte yandan Galatasaray Şampiyonlar Liginde deplasman maçlarının kralı oluyor. Manchester United, Cluj, Braga deplasmanlarını hatırlatırım. Fakat Schalke ne Cluj'a benzer ne Braga'ya, çok disiplinli ve istikrarlılar. Bizi iyi çalışmışlar full soldan girdiler. Umarım herşey çok güzel olur. Eğer Schalke'yi geçersek yarı final garanti diyorum ben.

Takımı
Galatasaray
Lenneth demiş ki:
Maçı stadda izledim ben, inanın maça gidene kadar metro, metrobüs heryerde bu maç konuşuyor. Resmen bütün Galatasaray taraftarı kenetlenmiş maça. İlk golü attıktan sonra tanımadığım insanlara sarıldım artık öyle söyleyeyim :mrgreen: Fakat tek hatamız çok korkak oynadık, oyun kuramadık. Hamit'in Allah bin türlü belasını versin. Keza Dany'nin de öyle, Riera desen bozuk lamba gibi bir yanıyor bir sönüyor. 2. yarı Melo desen koşmuyor bile. Adamlar 2. yarı beraberliğe yattılar. Yani biz ataktayken gram pres yoktu, bizim üstlerine gelmemizi istediler hata yapmadılar. Ama yine de şanslıydık 1-1 ile kurtulduk. Fakat direkten dönen top gol olsaydı, inanın 3'ü de sallardık.

Öte yandan Galatasaray Şampiyonlar Liginde deplasman maçlarının kralı oluyor. Manchester United, Cluj, Braga deplasmanlarını hatırlatırım. Fakat Schalke ne Cluj'a benzer ne Braga'ya, çok disiplinli ve istikrarlılar. Bizi iyi çalışmışlar full soldan girdiler. Umarım herşey çok güzel olur. Eğer Schalke'yi geçersek yarı final garanti diyorum ben.
Schalkeyi geçsek bize gelecek en kötü takım sanırım Juventus oluyor ki Juventus gelse bile .. :mrgreen:

Takımı
Besiktas
sarkoLata demiş ki:
Lenneth demiş ki:

Schalkeyi geçsek bize gelecek en kötü takım sanırım Juventus oluyor ki Juventus gelse bile .. :mrgreen:
Schalke'yi geçersek alır yürürüz gibime geliyor. Fatih Terim zor maçların adamı 8)

Yukarı Alt