1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Galatasaray, Medical Park İle Sponsorluk Anlaşması İmzaladı


 1. Apollon

  Apollon rank8

  Kayıt:
  16 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  2.027
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Mimarlık
  [​IMG]

  Medical Park Hastaneler Grubu, 2010-2011 sezonu itibariyle Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı başta olmak üzere Galatasaray Spor Kulübü’nün sağlık hizmetlerinin destekçisi olurken, Galatasaray Bayan Basketbol ve Bayan Voleybol Takımı’nın da ana sponsorluğunu üstlendi.

  Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan ve Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta’nın katılımıyla, Swissotel’de düzenlenen imza töreniyle sponsorluk anlaşması gerçekleştirildi.

  Galatasaray Spor Kulübü ve Medical Park’ın ortaklaşa düzenlediği imza töreninde konuşan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, “Geçmişten bugüne başarılarla dolu Galatasaray Spor Kulübü tarihinin en önemli branşlarından olan Bayan Basketbolu ve Bayan Voleybolu’nda Medikal Park ile sponsorluk işbirliğine gitmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu birliktelik dâhilinde Galatasaray Spor Kulübü’nün tüm sporcularının sağlık, bakım ve güvencelerini de Türkiye’nin önde gelen sağlık kurumlarından Medical Park güvencesine teslim ettiğimizi de belirtmek istiyorum. Sporun kitlelere yayılması ve sevilmesi için Galatasaray olarak yaptığımız yatırımların yanı sıra, sporcularımızla omuz omuza girdiğimiz tüm mücadelelerde yanımızda böylesi kuvvetli bir oyuncu daha görmek bizlere güç veriyor. Kulübümüzün sadece sportif alanlarındaki başarısıyla değil, güçlü mali yapısı, kalıcı, sağlıklı ve sürdürülebilir altyapısı ile de hem ülkemizde hem uluslararası arenada kalıcı başarılar yakalamasını hedefliyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda, Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı, Galatasaray Futbol Akademisi, Basketbol-Voleybol Bayan ve Erkek takımlarına ‘Sağlık Sponsoru’; bayan basketbol ve bayan voleybol takımlarımıza da ana sponsoru olan Medikal Park’a Galatasaray ailesi adına hoş geldiniz demek istiyorum” dedi.

  İmza töreninde konuşan Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan, "Galatasaray, geçtiğimiz iki yıldan bu yana, bir çok alanda, mali yapısını güçlendirmek ve kalıcı başarılar elde etmek için muhtelif ortaklıklar kuruyor. Bu ortaklıkların bir yenisini de bugün Medical Park ile kurmuş bulunuyoruz. Takdir edersiniz ki, bir spor kulübü açısından, sağlık hizmetinin en üst seviyede alınması çok önemli. Uzun görüşmelerden sonra, Medical Park'ın bize bu alanda dünya standartlarında hizmet vereceğine kanaat getirdik. Bu çerçevede, sadece futbol A takımımızın değil, altyapımızın, tüm basketbol ve voleybol branşlarımızdaki sporcularımızın sağlık hizmetlerini Medical Park'ın temin edeceği bir anlaşmaya imza attık. Her türli spor branşı artık cok ciddi kaynak gerektiriyor. Basketbol ve voleybol takımlarımıza her sene milyonlarca dolar yatırım yapıyoruz. Bu çerçevede, Medical Park'la Bayan Basketbol ve Bayan Voleybol takımlarımızla isim sponsorluğu anlaşması yaptık. Bu takımlarımız, Galatasaray Medical Park olarak mücadele edecekler. Önem verdiğimiz ve başarılı olduğumuz bu iki branşta başarılarımızın kalıcı olması açısından bu sponsorluk anlaşması önemli" şeklinde konuştu.

  Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta ise, “Galatasaray’la gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğimizi ve spora desteğimizi sadece bir sponsorluk olarak nitelendirmemek gerekir. Bugüne kadar hep spora yakın olan ve sporu destekleyen bir kuruluş olduk. Bugün, Galatasaray ile başlayan ve uzun yıllar sürmesini arzu ettiğimiz bu işbirliği de, spor ve sporcu sağlığı konusunda hedeflediğimiz çalışmaların ilk adımı olması açısından büyük önem taşıyor. Galatasaray ve Medical Park’ın sinerjisiyle ortaya çıkacak bu güç ise yadsınamaz. Sorumluluklarımız büyük ve bizler de işimizi büyük bir ciddiyetle yapıyoruz. Bu kapsamda, sponsorluğumuzun yanı sıra tribündeki seyircilerin de sağlığına yönelik bir çalışmamız olacak. Türk Telekom Arena Stadı’nın açılışı ile beraber hayata geçirmeyi planladığımız bu projemiz ile; tüm seyircilerin acil anlardaki sağlık ihtiyaçlarını Medical Park ilk yardım ekipleri tarafından karşılayacağız. 2010 – 2011 sezonunda Galatasaraylı sporculara şimdiden başarılar diliyorum. İşbirliğimizin de hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

  Konuşmaların ardından anlaşma imzalandı ve toplantının sonunda Başkan Adnan Polat, Yiğit Şardan ve Muharrem Usta Galatasaray Forması ile fotoğraf çektirdiler.​