Server
Flora
Takımı
Galatasaray
pff çoluk çocuk muhabbetine dönmüş burası.

soru 1 ) hanginiz 7-0 skoru gördünüz ! ama ben 6-0ı canlı canlı maraton tribununden izledim. (06.11.2002 Türkiye Ligi Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı 6 - 0)
soru 2 ) hanginiz kadıköye gelip bizi yenip evinize gittiniz ! ama ben ali sami yene gelip izledim.
soru 3 ) hanginizin bimbomun yazılan tarihinde cebinizden katkınız oldu ! ama benim FB'nin tarihinde çok katkım oldu.

wuhuuu sorular uzar gider bana gözünüzle gördüklerinizle gelin, tarihin tozlu sayfaları ile gelmeyin ancak toz yutarsınız...

Sen burada ki insanlara,hanginiz kac yasindadir diye soru sormussun. :mrgreen:
Cvp 1:Gormedim.Tarihe gectigine gore,yalan olmasi mumkun degil.
Cvp 2:Oyle bir konusmussun ki,goren de diyecek hayatimizda Kadikoy`de sizi yenemedik.
Cvp 3:******* don bile Gs store urunudur.
Ps: Loob amacim kirmak degil yanlis anlama,sadece cevap.

Kazanamayacağını biliyorum ama... yinede inşallah "Dostluk kazanır"

@extraloob
7 kişi oynadıgımız macıda izleseydin 7 kişiyle nasıl destan yazılır gorseydin :wink1:

Prada

Puıhahahaha

Ya beyler 7-0 denen maç 1911 yılında Bahçede gazozuna oynana bir maç pazar liginde. TFF kayıtlarında yok oyle bi maç.. Artı o dönem futbol topundan haberi yok kimsenin kavunla oynuyolarmış :)))))))))

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Puıhahahaha

Ya beyler 7-0 denen maç 1911 yılında Bahçede gazozuna oynana bir maç pazar liginde. TFF kayıtlarında yok oyle bi maç.. Artı o dönem futbol topundan haberi yok kimsenin kavunla oynuyolarmış :)))))))))

puahhaha bro bu kadar da ezilmez ki wallahi ben yazmadım ayıp olmasın diye zuahhaha :D :D :mrgreen: :twisted: :lol: :D :santa:

Prada

Kale direği bile yok baba bildiğin taş koyuyolarmış Aaaaaahahaha off bu 6S çok güldürüyor beni :D

Yukarı Alt