Kim Kazanır

• Kazanır

Votes: 58 50,9%
  • Kazanamaz

Votes: 33 28,9%
  • Berabere

Votes: 23 20,2%

• Total voters
    114

Rocky Balboa

Bilgiliyim
BlackFade demiş ki:
Hayta35 demiş ki:
ajax 5ler 5ler :)
KimYooShin demiş ki:
Bi 7 de Ajax atsın xD
RiqueLme demiş ki:
+7 ye oran vermiyo iddaa :(
ahhh ahhhhhhhhhhhhh daral: whiteangel

Rocky Balboa demiş ki:
bakalım 5 den az yiyebilicekmi gs
Rocky Balboa demiş ki:
ya gülmekten ölüyorum 22 kişi ölümüne koşuyor ama gol yok
Kıvırrr summer3:
hiç bi zaman hiç birşeyden kıvırmadım :detective:
@BlackFade
Dikkat Edelim. :thumbsup: daral:

Rocky Balboa demiş ki:
BlackFade demiş ki:
Hayta35 demiş ki:
ajax 5ler 5ler :)
KimYooShin demiş ki:
Bi 7 de Ajax atsın xD
RiqueLme demiş ki:
+7 ye oran vermiyo iddaa :(
ahhh ahhhhhhhhhhhhh daral: whiteangel

Rocky Balboa demiş ki:
bakalım 5 den az yiyebilicekmi gs
Rocky Balboa demiş ki:
ya gülmekten ölüyorum 22 kişi ölümüne koşuyor ama gol yok
Kıvırrr summer3:
hiç bi zaman hiç birşeyden kıvırmadım :detective:
@BlackFade
Dikkat Edelim. :thumbsup: daral:
Tamam abi :mrgreen:

Takımı
Galatasaray

GNR

rank8
GNR demiş ki:
Normalde GS açılış maçı harici karşılaşsa hollanda da 4 5 yer Türkiye'de belki 1-0 2-1 yenebilir ama ben hazırlık maçında ajax'ın pek yuklenecegini sanmıyom 2-2 beraberlik olur diyorum
Skor kaçsada sonuç kaçmaz :coffee:
ps1: Tarafsız olarak soyluyorum açılış bi rezaletti
ps2: inş. hicbir türk takımı D-samrt ve Digiturk yayınladı alanda başarı yapmaz

Takımı
Galatasaray
Avrupada amerikada bazı takımlar hariç çoğu kanal normal yayın yapan TV ler tarafından izletiyor maçlarını bir tek bizim türkiyede var bu iş hep para sevdası.

EmmaW. demiş ki:
ya kimse alınmasında galatasaray taraftarı cidden çok ruhsuz süper gösteriler oldu ses çıkarıcak tezahürat yapılacak yerler oldu hiç kimseden ses çıkmadı şuan bile millet oturduğu yerden ellerindeki parıltılı şeyleri sallıyor bu stad beşiktaş'ın olsaydı sanırım stadı yıkardık :lol: neyse bizimkide seneye başlıyor inönü projesi bakalım ne çıkacak ortaya:P

anıtlar kurulundan zamanında izin çıksaydı sanırım şuan bizim açılış maçı olurdu :twisted:

Hocam stattan ses çıkmamasının sebebi statta 53.000 kişi yerine 40.000 kişi olması ve bunlarında 25.000'inin davetiyeli, tribünde çekirdek çıtlayan kişiler olması olmasın? :wink1:

gelenlerin 24bini zaten sosyete,ünlüler tarafıymış.uA dan sadece 4650 kişi gelmiş.bi ŞL maçında 52 bin olunca görürüz o stadı .takım iyi olsa taraftarda düzelir ama takım yerlerde malesef.nerde o 2000 ruhu ve taraftarı

Biraz maçtan uzaklaşıp Galatasaray yorumu yapılacaksa diğer Türk takımlarına kıyasla (F6 Pert) çok üstün seviyede derim ben. Kimse takımın mükemmel olmasını beklemesin. :coffee:

Beatraax demiş ki:
Biraz maçtan uzaklaşıp Galatasaray yorumu yapılacaksa diğer Türk takımlarına kıyasla (F6 Pert) çok üstün seviyede derim ben. Kimse takımın mükemmel olmasını beklemesin. :coffee:
galatasaray ? bizim bildiğimiz galatasaray? üstün ? çok üstün ? seviye ? . Çıldırmış olmasın.. biggrint1 [horny21

Takımı
Besiktas
CherryBrandy demiş ki:
Beatraax demiş ki:
galatasaray ? bizim bildiğimiz galatasaray? üstün ? çok üstün ? seviye ? . Çıldırmış olmasın.. biggrint1 [horny21
Ne zaman çıkartacaksın bu at gözlüklerini ? Biraz gerçekçi olmaya çalış hacım. Fenerbahçe'nin durumu pert. En azından bizim oynadığımız futbol insana biraz zevk veriyor, içini karartmıyor. :nod:

Yukarı Alt