vay anasını ya :/ 3-5kere pvp yapmıştım onla (şerefsizle) ama bi yamuğunu görmedim gayet iyiydi.

bu arada dalgada geçiyor olabilir

Arastırdın herhalde ?^^.Tamam adam pkklıysa ( cok fena kufurler ederım ama yazamıyorum xD ) parantez ıcınde yazdıklarımın hepsi.. ama dalgada gecıyor olabılır.. takılmamak lazım zaman kaybı

Ps: Gerci ben pkklıyım dıye takılan bı serefsızle yınede konusmamak lazım -.-'

KeepinGS demiş ki:
Arastırdın herhalde ?^^.Tamam adam pkklıysa ( cok fena kufurler ederım ama yazamıyorum xD ) parantez ıcınde yazdıklarımın hepsi.. ama dalgada gecıyor olabılır.. takılmamak lazım zaman kaybı

Ps: Gerci ben pkklıyım dıye takılan bı serefsızle yınede konusmamak lazım -.-'
arastırdım mahallesindeki adamlara sordum asker kaçağı dediler.Sanırım bu herşeyi açıklıyor asker kaçağı olmak zaten vatan hainliğidir

Adamı savunmuyorum ama son resımdekı sozu dıkkatımı cektı . pkklıyım gel ama korkma dıyor.

Sanırım olay soyle gelıstı.

O arkadas p.çlik yaptı sizde erkeksen adres ver gibi bişi söylediniz oda doğulu olduugnu soyledı sizde tahmınımce pkklıdır bu p.ç gıbı kelıme sarf ettınız oda evet pkklıyım dıye cevap verdı tahmınımce. :roll:

Nerden mı bılıyorum Sadece Gaiada deil hemen hemen her serverda war bu tür ezıkler summer3:

Yapılacak Tek Şey : Adam Yerine Koymucak Muhatap Olmucaksın. Ha bide Gördugun yerde Pk olmayı eksık etmıceksın , arada 2-3 tane Global atarsan mıllet nasıl bırı oldugunu ogrenır :wink1:

hanry006 demiş ki:
Adamı savunmuyorum ama son resımdekı sozu dıkkatımı cektı . pkklıyım gel ama korkma dıyor.

O arkadas p.çlik yaptı sizde erkeksen adres ver gibi bişi söylediniz oda doğulu olduugnu soyledı sizde tahmınımce pkklıdır bu p.ç gıbı kelıme sarf ettınız oda evet pkklıyım dıye cevap verdı tahmınımce. :roll:

Nerden mı bılıyorum Sadece Gaiada deil hemen hemen her serverda war bu tür ezıkler summer3:

Yapılacak Tek Şey : Adam Yerine Koymucak Muhatap Olmucaksın. Ha bide Gördugun yerde Pk olmayı eksık etmıceksın , arada 2-3 tane Global atarsan mıllet nasıl bırı oldugunu ogrenır :wink1:
yanlıs :D bizim elemana spawn kill çekmişler geldim onların yanına hayırdır la dedim kfr etti.Sonra Sorup soruşturdum.aynı ildeymişiz :) hemde yakında adres verdi yok gel felan biliosundur adres wermek moda oldu artık :D :beer:

kSk_StyLe demiş ki:
hanry006 demiş ki:

Bilmezmıyım :lol: Artıslenıp cok guvendıklerı abılerının yanında tepesıne cokunce o anki halleri
yanlıs :D bizim elemana spawn kill çekmişler geldim onların yanına hayırdır la dedim kfr etti.Sonra Sorup soruşturdum.aynı ildeymişiz :) hemde yakında adres verdi yok gel felan biliosundur adres wermek moda oldu artık :D :beer:
,

Bilmezmıyım :lol: Artıslenıp cok guvendıklerı abılerının yanında tepesıne cokunce o anki halleri benı cok gulduruyor :twisted: Ergen dıyıp mazur goruyoruz ne yapak eekd1

dalga geçiyor diyorsunuzda hangi türk gençi 30 bin askerin canını alan bi örgütteyim diye şaka yapabilir Yazık.

A

Anonymous

Guest
iyide adamın sadece bu sözlerini koymussunuz adama ne dedilerde pkk lıyım dedi bakalım sizde medyada yapanlar gibi içinden o sözü çekip almış olmayasanız adamı kayırdıgımdan degil ama bir hıncla söylemiş olabilir ++++ bu bir oyun kimsenin görüşü bizi ilgilendirmez

CappaBaron demiş ki:
iyide adamın sadece bu sözlerini koymussunuz adama ne dedilerde pkk lıyım dedi bakalım sizde medyada yapanlar gibi içinden o sözü çekip almış olmayasanız adamı kayırdıgımdan degil ama bir hıncla söylemiş olabilir ++++ bu bir oyun kimsenin görüşü bizi ilgilendirmez
:thumbsup:

Ben neler gördüm, neler yaşadım. Kendi yazdıklarını sansürleyip sadece 1-2 cümle yazılanı gösterip,ona bakarak yorum yapılmasını istemek de kişinin art niyetini gösterir. Durduk yere kimse kimseye küfür etmez.

A

Anonymous

Guest
Xanthos demiş ki:
CappaBaron demiş ki:

Ben neler gördüm, neler yaşadım. Kendi yazdıklarını sansürleyip sadece 1-2 cümle yazılanı gösterip,ona bakarak yorum yapılmasını istemek de kişinin art niyetini gösterir. Durduk yere kimse kimseye küfür etmez.
öyle adem kardeşim birde oyun bu adam yahudi olsa nolur pkk lı olsa nolur gideceksin oyununu oynayacaksın summer3:

Banada sansürlenen yazılar enteresan geldi.
Mesela başkasına da din üzerinden yüklenip zorlayıp hizbullahçı dersen, o da evet hizbullahçıyım der.

Xanthos demiş ki:
CappaBaron demiş ki:

sansür attığım yere baktınız mı kimin pmsi war 1 pm bana ait orda ona argo bi onun çocuğu dedğm için sansurledim gerisi o kişiye ait üstteki yazanları okursan durduk yere olup olmadığını anlarsın :thumbsup:

İzmir gençlerini bana öğretme.Gaia'da ne tür kişilerin olduğunu,neler yaptığını iyi bilirim.

Bana caz yapma,git oyununu oyna.Konuyu açma sebebin belli, daha konuşup batma

Xanthos demiş ki:
İzmir gençlerini bana öğretme.Gaia'da ne tür kişilerin olduğunu,neler yaptığını iyi bilirim.

Bana caz yapma,git oyununu oyna.Konuyu açma sebebin belli, daha konuşup batma
hadi ya izmir genciyim beni benden daha iyi bilcek varmı ? gaia'da kurulduğunda beri varım.caz yapsaydım sana daha anlamlı konusurdum oyunumu zaten oynuyorum konu açma sebebim gaiaya gelcek kişilerin daha duyarlı olması konuşup batmam sen rahat ol bu söylediklerim sana caz gibi gelebilir ama iyi okuyp anlarsan bana hak vericen

Tamam Kardeşim İşte sana adres Vermiş git vur sende Diyiyorsunki adres vermek Moda olmuş Bak adam yanlış adreste vermemiş okadar diyiyorsun öldürürüm vururm yaparım ederim bak adreste doğru git ne yapacaksan yap orda burda boş boş konu açma

Yukarı Alt