beyler sabah saat 5-6 gibi birini academyden mezun ettim , 15 honor point geldi. honor ranka baktım kimse yok. acaba kore saatine göre 12 den sonramı gelcek diye bekledim ama gene gelmedi? acaba bilmedigim kısım neresi?

Prestij

Tanınıyorum
Sanırım honor buff alman için akademindeki kişinin oyundayken sol üstte mavi "Comulated Buff" yazan kutucuğa sol tıklayıp "Transfer comulated experience poinys to Guardin ?" mesajına Evet/Yes demesi gerekiyor diye biliyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
detaylı bilgiler ver sitemizde lakin yukarıda ki yazılan gibi hatırlıyorum bende.

Academy buff için en az 5 kişi mevzun etmen gerek. Sonra listeye alınıyorsun (buff listesi)

Admım gibi eminim çünkü daha önceden yaptım bu işi.

drotalion demiş ki:
Academy buff için en az 5 kişi mevzun etmen gerek. Sonra listeye alınıyorsun (buff listesi)

Admım gibi eminim çünkü daha önceden yaptım bu işi.
eyw saol aradıgım cevap buydu. peki 30+ lvl alıp mezun etsem geçerli olurmu?

virtuez demiş ki:
peki bu honor bufflar ne işe yarıyor yaw hiç yararını görmedim şahsen ????
omg üstüne gelip hiç bakmadınmı?
zerki %20 hızlı dolduruo
phy & mag %5 dmg increase + absort
attack rating %5 increase
moving speed %20 increase.

daha nolsun pre üstüne pre acmış gibi oluosun

honor rank gaiada var artık. benim 5 mezunum var ama gelen giden yok :D 3 mezun ile gold buff alan var onu anlayamadım :D

bu arada 5 mezun ile alakası yok olayın. gaiada 3 mezun ile gold buff alan var. ben akademi olayı ile honor sun alacak kadar fazla ilgilendim. burdaki olay mezun sayısı değil honor pointdir. 14 mezun verirsiniz 140 honor p alırsınız. 5 mezun verir 195 honor point alırsınız. 5*39=195...

kastığınız honor point sizi listeye dahil eder. mezun sayısı listeyi ilgilendirmez.

honor rank güncellemesi kore saatine göre 24:00 da yapılmaktadır. ortalama +-5dk fark eder.

cumulated buff gardiyan ve eziğin daha fazla exp/sp.exp almasından başka birşeye yaramıyor. honor rank ile hiç bir alakası yoktur.

Yukarı Alt