Server
Flora
Takımı
Galatasaray
10dg +7 itemlerin yanı sıra herşeyim full daha önceki topiclerden de biliyorsunuz 50 silk bastım GDF için çıkmadı bende gittim 500M Gold verdim aldım nasıl yakışmış ama değil mi 8)

wuuw, o avatarın üzerine süper durmuş h.olsun

Ps: Gdf 500mye pahali degilmi :twisted: :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
eredanne demiş ki:
Abi cold glavier chara 100bil harcasan ne olur harcamasan ne olur^^

cold 100
fire 100
heuksal 100

sen buna nasıl cold glavier diyorsun bebem :roll:

ayrıca ben FB'yi tutarım sen 6S'yi zevk ve tercih meselesi değil mi ? ayrıca joymax 10 tane yapılandırma modeli yapmış dileyen dilediğiyle oynayabilir değil mi ?

hayatınızda 100 lvl charınız olmamış gelip burada çocukça yorumlar yapıp beni de esir ediyorsunuz ya hayret ediyorum hepinize neyse ki düzelteceğiz sizleri daha zeki ve geniş ekrandan bakacaksınız dünyaya extraloob.com sitesinde takıldığınız sürece hiç merak etmeyin 8)

Yeni serverlardaki en büyük eksik gdf idi macig sağolsun. Süper bir havası var bu gdf nin çok güzel yakışmış ama biraz pahalı gibi :P

yakışmış yakışmışta nettin sen abi 500 m :/ 500m e 200 silk alsan 100 silke her türlü düşerdi :) neyse zengillik başa bela :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla 400m'ye kaç gün sattılar adama yalvardım 200-300 vereyim ver dedim vermedi kızdım bugün de gittim pop oynayayım dedim bastım çıkmadı gittim alıyorum 400e dedim adam 500 yapmış ver len dedim 4b var zati nereye harcayacağım yahu oyunu zevk için oynuyorum goldumda var bastım aldım çok yakıştı ama 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Metamorph demiş ki:
hayırlı olsun hacım yakışmış cidden 8)

merci canım merci 8)

biliyorsun ben bir oyunu oynayınca sonuna kadar canım ne isterse alıp harcıyorum gaia'da ilk günlerimi bilirler 98+7 glavie'im olacak itemlerim full olacak diyordum hepsi oldu lvl 100 ff char 4b para 2 dress pet devil gc reverse vb. bi ton küsürat ve şimdi GDF keuf alıyorum abicim keyffff :muck: :kalp: :beer: :starving:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Uuuuuu tam gecenin alacakaranlıgında masmavi glavie, Arkada GDF, Dress ayrı bir hava katmış zaten. Mükemmel bir görüntü çıkmış ortaya :kalp:

Deadly_Hunt demiş ki:
iyi kazık yemişin
Birsey sorucam sen bu oyunu ne icin oynuyorsun ? Her yerde birinci olmak icin mi ? Silkroad zevk icin oynanan bir oyun o parayi zevki icin harcayamiyacaksa nie oynasin oyunun anlami ne ozaman ? Butun gun pwrlv service veya bot bumu ?Hayirli olsun abim bakma sen bunlara oyun zevk icin oynaniliyor o parayi harcayamiyacaksan ne yapicaksin o parayi

Çok pahalıya almışsın okan abi
Ps :Çar senin para senin sen bilirsin tabi :lol:

Yukarı Alt