itemlerin doğruysa rev6 da + denen birşey yok.. hatta bir itemin 78 lv ..90 lv sin sadece fire defansın var mag. atakları düşürür.. extraloob da ise cold defansı var ,+7 glavie var, itemleri daha iyi hp senin chara göre yüksek..

şimdi soruyorum.. hangi defansınla extraloob un ataklarından kurtulacaksın.. kazanma ihtimalin şans oranına göre değişiyor hacım :D

Snow shield novice , prot set ve imbue fire + impotent + division + weaken + Decay
vs
Snow shield intensify -ki bunun sayesinde skill basacak mp si olmaz- garment set.

pro set in olması senin max. phy defansa sahip olduğunu göstermez ki .. o zehirlerde npc de satılan pill ile birazda olsa giderilebilir.. extra snow shield açmaz, skil basacak mp si olur .. olay snow açmak ya da açmamak değil ki .. cold masterisini açtığı için phy defansı daha yüksek..glavie olduğu içinde hp si yüksek. ve birde + 7 glavie olunca işin içinde..
bu yapılandırma süs olsun diye yapılmamıştır diye düşünüyorum..

bence denicek bişey kalmadı pwp yapın herşey açığa kavuşsun.. o zaman anlaşılır kimin boş konuştuğu değilmi ama?

Onda +7 var bende +5. Bunun pek bi olay değiştireceğini sanmıyorum .
O garment giyiyor ben prot.
Onun defansı iyi benim de defansı yok etmeye yarayacak skillerim var.
O 15 sn de 1 kez pill kullanır ben 15 sn de 5 ayrı debuff atarım.
Capito canım ?

extraloob demiş ki:
Polgara demiş ki:
:lol:
Şu fakirliğimin belgesi :

Şu da Fortress War'da sana division , weaken çekip 11-13k arası vurup yatırdığımın belgesi :D

tospaya bak olm deli para dökmüşsün chara helal olsun walla oyuncu dedğin böyle olur bir numaralı adamım sagopakajmer iki numaralı adamın pol hacım gelsene bizim guilde makara yaparız hatunda var :P

bu arada ne tospa adamsın sen yaa ahahah :D 1v1 kaldık parçalıyordum seni yanından sizin ekipten bir adam çgeçiyordu yalvardın gelsin diye elemanda geldi 2v1 oldu olay ikinizide pataklıyordum pata küte sonrasında bi crt attın şansa işte yattım ulen harbi magazin gibisin ahahahhahaa extra yıkıldı buyur ss ulen durun yarım o ss orada bir adam daha vardı dememe fırsat verilmemiş dar ağacına konulmuşum hemen :D

Ps : gel 50m golduna pvp yapalım bro 8)
hacım Hotan Guild agent'ın orda senle yaptığımız PVP resimlerini koyayım mı? Hani sen 90 FF cold Glavie, ben 87 lvl bow/blade :lol: :mrgreen: :lol: :twisted:

skor kaç SIFIR bittiydi
:mrgreen: :twisted:

Pol'üme laf söyletmem,yakarım siteyi :mrgreen: :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Xanthos demiş ki:
extraloob demiş ki:
Polgara demiş ki:
:lol:
Şu fakirliğimin belgesi :

Şu da Fortress War'da sana division , weaken çekip 11-13k arası vurup yatırdığımın belgesi :D

tospaya bak olm deli para dökmüşsün chara helal olsun walla oyuncu dedğin böyle olur bir numaralı adamım sagopakajmer iki numaralı adamın pol hacım gelsene bizim guilde makara yaparız hatunda var :P

bu arada ne tospa adamsın sen yaa ahahah :D 1v1 kaldık parçalıyordum seni yanından sizin ekipten bir adam çgeçiyordu yalvardın gelsin diye elemanda geldi 2v1 oldu olay ikinizide pataklıyordum pata küte sonrasında bi crt attın şansa işte yattım ulen harbi magazin gibisin ahahahhahaa extra yıkıldı buyur ss ulen durun yarım o ss orada bir adam daha vardı dememe fırsat verilmemiş dar ağacına konulmuşum hemen :D

Ps : gel 50m golduna pvp yapalım bro 8)
hacım Hotan Guild agent'ın orda senle yaptığımız PVP resimlerini koyayım mı? Hani sen 90 FF cold Glavie, ben 87 lvl bow/blade :lol: :mrgreen: :lol: :twisted:

skor kaç SIFIR bittiydi
:mrgreen: :twisted:

Pol'üme laf söyletmem,yakarım siteyi :mrgreen: :lol:
hobaa bunu görmemişim tamam babalar ikinizide pvp meydanına bekliyorum bu hesabı kesme zamanı geldi de geçiyor bile :twisted: :mrgreen: :P

Yukarı Alt