Beyler iddaalı lar arasına biz de katılırız artık benim arkadaşlar bırakmıyo serverları bi ben geçiyorum

400 silk

1 aylık bot hazır ve 2 aydır bu serverı bekliyorum kafayı yiyecem :evil: :evil:

bende full pre plus,4 hafta %1** ticket,aynı zamanda sp ticket , çinli hybrit int spear kasayım :D 90cold 90 light 90 heuksal 80-90 str :D

ice_blue demiş ki:
arkadaşlar Gaia Event Bittikten sonra buyuk bi version update gelecek onun bitişinde Gaia açılacak
Neye dayanarak söylüyorsun anlamıyorum.
açılaCAK diyorsun Kesin konuşuyorsun. Silkroad ın resmi sitesinde Böyle bir haber varmı ?? Bilmeden arkadaşlara yanlış bilgi vermeyelim.

GaiaPureNuker demiş ki:
bende full pre plus,4 hafta %1** ticket,aynı zamanda sp ticket , çinli hybrit int spear kasayım :D 90cold 90 light 90 heuksal 80-90 str :D
pre plusta normal ticketi nası aççam :oldie:

Evt arkadaşlar 525 silkle full str glavie olarak yeni servera geçicem artık bi açılsa artık bee...

ice_blue demiş ki:
arkadaşlar Gaia Event Bittikten sonra buyuk bi version update gelecek onun bitişinde Gaia açılacak
gecmıse dayanarak soyluyodur bı cok event geldı yanı buyuk updateler ve bununla buırlıkte acıldı serverlar ıllakı kesın bıse yok ama bende eventın bıttığı gun geleceğıne ınanıyorum,umarım yanılmayız...

Karakter Nick inizi Vererek Karakter Nick imi Çalınn Diye bagırıyorsunuz resmen.Şu anda nick inizi Yaymanın bi mantıgı yok.Çalınınca Zor durumda kalmayın.

Gaia Event bitmesiyle başlıcak çünki çoğu server öyle açılmıştı bi bildigim varki söyluyorum yalandan yere bişi ortaya atmıyorum temmuz içi yada sonu gelecek buyuk ihtimal

bnde beklıyorum bu serverı bnce servere gectıkten sonra hepımız ayını guılde gecelım yanı bı guıld kuralım ve 'extraloob' olarak o guılde gıtelım hem kale savaşlarınıda alırz belki :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
benim masterlığımda bir NWO asla bir Türk guildi ile union kurmaz varsa yoksa yabancı derim giderim yabancıların arasına haa olur da bir Türk guild 10 numerodur onuda uniona aldırırım.

Yukarı Alt