Midbroke

Bilgiliyim
Oyunu kurdum tek deneyişim gaia ' ya aldı . Fakat hala ne açacağıma karar vermiş değilim . 2-3 hafta sonra 500 silk alacağım , ne açsam acaba ? Full str glavie düşünüyorum ama birde sizin yorumlarınızı alayım diye buraya konu açıyorum . Teşekkürler . :think:

Midbroke demiş ki:
Winlerspring demiş ki:
Bırak Sro'yu bak zaten daha yeni açılan server'a da başlamamışsın :D.Tbc 4 ever :D
Tbc nedir ? :D Ne açsam onu söyle sen yav. :mrgreen:

World Of Warcraft ''The Burning Crusade

Neyse Sro'dan bıktığımdan 4 ay önce bıraktım.Crossbow+Warrior ^[2h] çok kaliteli olur diğe düşünüyorum.Oyunda kullandığım en yüksek karakter 67 lv'di yani süper bi builder değildim.Lakin bu yapılandırma sağlam olur.Bende Persia'dan CaKi_____'den örnek alıp hazırlamıştım karakterimi...

Midbroke

Bilgiliyim
Full str glavier mı açsam yav :D Önceden de kullandığım bir karakterdi lakin 35 e kadar kastım orası ayrı xD

Midbroke

Bilgiliyim
He birde çok sıkıldım hemen açabilirim o bukalemun acayip acayip bakıyor sinir oldum . ( ırk seçme ekranındaki ) :mrgreen:

Avrupa...
Eğer party ile kasıcaksan,wizard/bard
Botla kasıcaksan warrior/cleric,veya warrior/rogue ki kasması aslında elle çok zevklidir,hep 3 farm gidilir.Hem pvpde hem uniquede çok iyi bir build.Ama çok yavaş.
China....
Full str cold bowman.
P.S:en son kastığın char bir xbow,dagger,wizard ise china kasmamanı öneririm,dmglar çok az olucağı için sıkar.

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Dagger - Xbow + Bard olursan çok güzel bir karakter olur diye düşünüyorum bende böyle bir yapılandırma açıcam :wink1:

Midbroke

Bilgiliyim
Full Str fire glavie açtım arkadaşlar ^^ . Bu arada önümdeki 55 goldumu çaldılar xD lvl 6 oldum inventory 2. sayfa görevini yapıyorum .

Full str fire bow
fire:90
pacheon:90
lightning:90
cold:30
pvp dersen UnDutchable Unique dersen YILMAZGUVEN yaz youtubeye kaliteyi gör :wink1: bow4ever

Midbroke demiş ki:
Full Str fire glavie açtım arkadaşlar ^^ . Bu arada önümdeki 55 goldumu çaldılar xD lvl 6 oldum inventory 2. sayfa görevini yapıyorum .
Cold Açsaydın.Hayırlı Olsun.

gerçi açmışsın ya..rogue cleric açsaydın daha iyi olurmuş.. takriben 5 yıldır oynuyorDUM eu geldiğinden beri rogue clerice takmış durumdayım.. nedense beni çeken birşey var.. rog/clerden başka hangi char hem tank olup hem hemde anormal damageler verebilir.. kullanılması için hızlı pc ve muntazam klavye kullabilme gerekli.. bayabi oldu bırakalı.. bünye çok feci istiyor sro..

Hancock demiş ki:
Dagger - Xbow + Bard olursan çok güzel bir karakter olur diye düşünüyorum bende böyle bir yapılandırma açıcam :wink1:
bende böle açmıştım salı saat 9da lakin chara bida girmek nasip olmuyo xD

Yukarı Alt