Xenas

Evet bugün itibariyle 6 gün oldu farma başlayalı ve ufak çaplı bir SP kastık ve 2 gün sonrada ben ve 2 arkadaşım SP ticketlerini Basacağız Hayırlı Olması Dileğiyle Geliyoruz ...
x_X_x
6 Kasım 2008

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

8 Kasım 2008
- Resim Silinmiş.

x_X_x
PS:Sürekli Güncellenecektir -.-

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zuahahaha onların hepsi senmisin örgüt gibi, bilgisayarında kaç char açabiliyorsun bir de pc donanım bilgisini verirmisin merak ettim ne sorular sordum yahu :P

Xenas

extraloob demiş ki:
zuahahaha onların hepsi senmisin örgüt gibi, bilgisayarında kaç char açabiliyorsun bir de pc donanım bilgisini verirmisin merak ettim ne sorular sordum yahu :P
abi ben 3 char açıyorum
1.si Evolution (wizard olan)
2. xShuppy
3. Evolution (nuker olan)

diğer xRoDDy ve xBuFFy de sınıf arkadaşlarımın burda başladık bi farma hepimiz gidiyoruz işte :)

benim pc im 2gb ram - 512mb atı radeon x1900 ekran kartı - intel core 2 dual işlemcim var işte ^^

Xenas

Polgara demiş ki:
extraloob demiş ki:
Hepsi o değildir ya :?
işte yani hepsi bizim işte ayrımcılık yapmıyoruz aramızda 3 kişiyiz ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ok kolay gelsin süper bir işe imza atmışsın bu charları lvl 90 ff yap veya 64 ff yap cillop gibi bir ücrete sat ^^

Xenas

extraloob demiş ki:
ok kolay gelsin süper bir işe imza atmışsın bu charları lvl 90 ff yap veya 64 ff yap cillop gibi bir ücrete sat ^^
Sağolasın abi NWO nun temelini sağlam atıyoruz ^^ her zmn yanınızdayız :)

Bı sureden sonra sıkıcı gelmıyomu bana gelıyodu sahsen 4Char vardı ve bıkmıstım Sp tıcketları artık bıtsınde kasmaya baslıyım dıye merakla beklıyodum:)
Gaia:HearTLesS Full Farmed 90LVL Warrior 2-H Xbow-Dagger:)

Xenas

HeartLess demiş ki:
Bı sureden sonra sıkıcı gelmıyomu bana gelıyodu sahsen 4Char vardı ve bıkmıstım Sp tıcketları artık bıtsınde kasmaya baslıyım dıye merakla beklıyodum:)
Gaia:HearTLesS Full Farmed 90LVL Warrior 2-H Xbow-Dagger:)
yok biz arkadaşlarla bir arada olduumuz için eğlenceli geliyor belkide ilk yapmadığımız içinde olabilir :)

Shupar bende onglardan kurtulmak istiyorm senin kastığın nokta hunlarda güvenli sanırım haritadan m ye basıp işaretleyip verirsen orayı çok sewinirim :) teşekkürler

Xenas

Pek güvenli değil 2 saatte bir sungsung geliyor hesaplarıma göre :D şuan okula gideceğim akşama bir ss hazırlarım koyarım..

kardeş bize nası bu kadar sp kastığı skillerinin kaç lv olduğunu kaç lv gap tan gittiğini ve kaç lv de lv düşürdüğünü açıklarsan sevinirim bende yeni çarımda farm yapacam ama fazla bi bilgim yok bu konuda açıklarsan sevinirim bu arada çarların çok güsel hayırlı olsun...

Xenas

talip123 demiş ki:
kardeş bize nası bu kadar sp kastığı skillerinin kaç lv olduğunu kaç lv gap tan gittiğini ve kaç lv de lv düşürdüğünü açıklarsan sevinirim bende yeni çarımda farm yapacam ama fazla bi bilgim yok bu konuda açıklarsan sevinirim bu arada çarların çok güsel hayırlı olsun...
Benim charların skilleri hepsi 10 level dedir charlar 30 lwl olana kadar kasıyorum sonra onları 25 lwl %0 a kadar düşüyorum bu lwl düşürme olayını hemen hemen her gün geceleri yapıyorum...

Xenas

ShupaR demiş ki:
Evet bugün itibariyle 6 gün oldu farma başlayalı ve ufak çaplı bir SP kastık ve 2 gün sonrada ben ve 2 arkadaşım SP ticketlerini Basacağız Hayırlı Olması Dileğiyle Geliyoruz ...
x_X_x
6 Kasım 2008

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

8 Kasım 2008
- Resim Silinmiş.

x_X_x
PS:Sürekli Güncellenecektir -.-
Güncel Fotolar :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt