En iyisini yapmışın dicem nası gircen bi daha :D

Chat penceresini kapatsaydın ,moda oldu bu sinir olup çıkmak ,uzaklaşın şu yaşam tarzınızdan :mrgreen:

Ben goldbotlara kızdım bir çıktım bir daha giremedim :D

Extraloob'u çekemeyen çook.

extraloob'a küfür edenler onu cekemeyen ve de asla onun gibi olamayacak insanlar. o insanlar birakin onun gibi olmayi, tuvalet kagidi bile kullanmayi bilmeyen, hala alti hafutla gezen insanlar. clientte bunlari ignore list'e atin, istedikleri kadar zirlasinlar.

RoyalFlush

Bilgiliyim
belgther demiş ki:
extraloob'a küfür edenler onu cekemeyen ve de asla onun gibi olamayacak insanlar. o insanlar birakin onun gibi olmayi, tuvalet kagidi bile kullanmayi bilmeyen, hala alti hafutla gezen insanlar. clientte bunlari ignore list'e atin, istedikleri kadar zirlasinlar.

Kesinlikle...

Hakkımızda atıp tutanları dinlemekten zevk aldığımı söyleyebilirim. Ne kadar zavallı olduklarını görmek beni eğlendiriyor. Size de tavsiye ederim. :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hiçbir zaman kimseye sataşmadık kimseye global chatten hakaret veya küfür etmedik kötü söz kişiye aittir bırakın ne yapıyorlarsa yapsınlar onlarda bundan mutlu oluyorlardır her zaman derim hastalıklı insanlar her yerde çıkar bunları kabul edeceksiniz.

Ps : aile terbiyesi almayan hastalıklı insanlar bunlar, kaale almayın...

aman salla, rev6 bile en iyi 3 guild seçmişti, şu anda en iyi 2. guildiz...

2 salak laf atınca ezik olunmuyor...

Meyve veren ağaç taşlanır. Hiç bir zaman değişmedi - değişmezde ...

Saturn'de buna benzer bir olay oldu. Bi arkadaşımız extraloob için global atıyordu. Ardından bi dengesiz ccf ile aldığı silklerle extra'ya sövmeye başladı. Yersiz suçlamalar , akla hayale gelmeyecek iftiralar atıyordu. Ezik charıma girip -extra_4eva- globalleri savuşturmaya başladım. Diğer arkadaş qrafy_turq ya da öyle biriymiş siteden. http://www.extraloob.com'u akladık. Canımız çıktı. Sonra böylelerine bırakmayın alanı çünkü en iyisi extraloob diyerek bi topic açtım. Bi mod gelip 20 dk sonra konuyu sildi ...
İsterdim ki görün etrafımızda ne çok köpek var. Durmadan havlıyorlar. Ama kim olduğunu bilmediğim biri kendi paramla aldığım globaller -silkler- ile siteyi savunmamı hazmedemedi. Üstelik kendisi de sitede mod :S Demekki boşuna abartıyoruz bazen diyorum. O kadar da iyi bir aile değilmiyiz ki ?

Silkroad forumları arası futbol maçı yapalım,kaybedenler bi dhaa konuşmasın.Öfkelerini topa vursunlar :lol: Ne matrak fikirlerim var.

Hehehe dün cafeye gittim pacificten bi benden büyük abim var onla oturduk Konuşuyoruz Laf lafı açtı Bi foto görmüştüm sitede o da inanmadı .Dedim girelim http://www.extraloob.com'a göstereyim.Dediki Delimsin O siteye girip charımı kaybetmek istemem dedi Ama Acaba Daha önce hiç bu siteye girdi mi bu ortamı gördümü bilemiycem ben 1 senedir burdayım o kadar pro indirdim.Hala charlarım sapasağlam böyle insanları utandırdğınız için Herkese teşekkür ederim :!:

O Tartışmada bizzat 1. şahıs olarak bulundum FarCry ismim bilen bilir.. Lib in iddasını söylemek bile istemiorm ama sölicem.. Bu sitede sadece yönetimin görebildiği bir +18 bölümünün bulunduğunu ve isteyenlere ss atabileceğini söyledi.. Globallerle Okan abiyi hedef alan ağır şeyler sölendi extraloob u savunanlara okanın köpekleri dendi..bunları yapanın hangi siteden olduklarını bildiğinizi düşünüyorum bi aralar herkese reklam ö.m si atan ve şmdide exl ailesini küçük gören zavallı bi site..

BloodyPrince demiş ki:
O Tartışmada bizzat 1. şahıs olarak bulundum FarCry ismim bilen bilir.. Lib in iddasını söylemek bile istemiorm ama sölicem.. Bu sitede sadece yönetimin görebildiği bir +18 bölümünün bulunduğunu ve isteyenlere ss atabileceğini söyledi.. Globallerle Okan abiyi hedef alan ağır şeyler sölendi extraloob u savunanlara okanın köpekleri dendi..bunları yapanın hangi siteden olduklarını bildiğinizi düşünüyorum bi aralar herkese reklam ö.m si atan ve şmdide exl ailesini küçük gören zavallı bi site..
Aynı olay Saturn'de de gerçekleşti. qrafy_turq (yanlış yazmış olabilirim) nickli üye ile global yağmurunu elimizden geldiğince savuşturduk. Admine modlara ve üyelere laflar atıldı ve vip adı altında başka şeyler yapıldığı anlatıldı. Bir şekilde susturduk , elimde bu olaya ait ss'ler var. Hiç susmayacak , durmadan taşlayacaklar. Çünkü dedğim gibi ;
extraloob is no:1 :beer: :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok teşekkürler güzellerim biz sizin elinizden birşey asla almayız tek derdimiz dünyada sro üzerine yayınlanmış ne kadar program varsa sizlere sunmaktır buradaki tek görevimizde programların temiz olmasıdır ki bu programların hepsini bizlerde kullanıyoruz 3 yıldır sro oynuyorum hangi program nedir nasıl çalışır bilirim ama hiç soyulmadım hiç hacklenmedim kimseyi de bu kötü duruma düşürmemek için ilk programları biz dener virus sonuclarını yayınlar öyle sizlere sunarız.

extraloob.com 1 numara oldugu için karalayanlar çıkacaktır biz bunlara hiç aldırış etmedik.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Çoluk çocuk işte işte gücü iftira bunların çekemiyorlar bizi sitemizden ya ban yada uzaklaştırma almış kişiler bunlar öfkelerini böyle dile getiriyorlar aldırış etmeye gerek yok extraloob'u bilen biliyor

Yukarı Alt