Dün gece NEFES Guildinin masterı ( Elevation) aynı isimde çar açmışlar uykulu uykulu fark edemedim pw istedi verdim çıktım sabah girdiğimde

Soyan Kişi ve İtemlerim (3 bil harcadıqım seti 40m e satıyor )

Guathema demiş ki:
adam günah değilmi diyor yoo xD diyor allahım çoluk cocuk bunlar ya geçmiş olsun kardeş :roll:

nası günah diilmi sen ozman git harca kendi charına 3 b ben soyım nası olurmu :S yazık günah işte

Takımı
Galatasaray
geçmiş olsun böyle soyulan charı da ilk kez görüyorum NEFES guildinin masterına niye pw verecektin ki :S

Char duruyo genede gold alıp arkadaşlarının yardımıyla devam et derim 106 level azımsanacak bir level değil.Geçmiş olsun :cry:

Takımı
Galatasaray
@extrowe
evet okadar dress falan var bide adam ucuza satıyor snn itemleri 200 300m gold al idare edersin bir süre bide nova düştümü tamamdır ^^

zaten NEFES guld masterı soymadı o isime benzer bi isimler çar açmışler onun ağzından qitti :S

Peki o kişinin herkesi kastığını,pwlerini bildiğini nereden biliyodu?demek ki guildden biri yaptı.
Geçmiş olsun üzüldüm çok sinsi bi komploya kurban gitmişsin.

bunu yapan guilden biri eminim çünkü herkesin adını biliyor neyse teşekkürler hakkımı helal etmiyorum 1 BİL 54 TL EN BABA İTEM 4 BİL AMA DOSTLUK sevgi oyunda verdiğin bir selam paha biçilemez !

kardeş ya kim olursa olsun karşındaki babanda olsun pwni vermeyeceksin 5 senelik sro hayatımda ben bunu anladım insanoğlu şaşar beşer herşeyi yapabilir kendi çarını bu lvle kadar başkaları getirmedi ya 106ya kadar sen kastın daha niye pwni veriyon karşı tarafa 106ya kasan 110 a da kasar
Ps:geçmiş olsun

Sw33Ty demiş ki:
bunu yapan guilden biri eminim çünkü herkesin adını biliyor neyse teşekkürler hakkımı helal etmiyorum 1 BİL 54 TL EN BABA İTEM 4 BİL AMA DOSTLUK sevgi oyunda verdiğin bir selam paha biçilemez !
sen benim dediğimi yap.o adamı takip et.ama çaktırmadan.bakalım kime götürecek parayı.belki tanıdık çıkar.Allah'tan ümit kesilmez.ayrıca boş da konuşmam ben.

yaptık bi hata napalım insanlık hali bu arada çar satılık mı diye pm atan arkadaşlar evet çar satlık ancak vereceğiniz tekliflere bağlıdır çarın pacificde bi adı wardır çoluk çocuqa gitmemesi açısından düşük tekliflerle ilgilenmiyorum evet çar soyuk olabilir illada satcam diye bi kural yok çar pacific in ünlü Full ınt wizlerinden

Teşekkürler

Yukarı Alt