1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   rew
   rappelz
   park
   boşalan

G.Saray'dan Uslu'ya kınama!


 1. addIcFb

  addIcFb Aileden

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  5.215
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  Okul
  Galatasaray, Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu'ya, derbi mücadelesinde tavırlarından dolayı tepki gösterdi. Sarı kırmızılılardan yapılan yazılı açıklamada Uslu'nun davranışlarının camiasına yakıştırılamayacak olduğu belirtilirken, gerekli yasal girişimlerde bulunulacağı açıklandı.

  mahmutuslu01.jpg

  Kulüp resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Uslu'nun, maçta Fenerbahçe camiasına yakışmayacak davranışlarda bulunduğu iddia edilerek, şöyle denildi:
  "Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan karşılaşma sırasında, Fenerbahçe Kulübü yöneticisi Mahmut Uslu, camiasına yakıştıramadığımız davranışlarda bulunmuştur.

  Rekabet ve dostlukları yüzyıla dayanan, ülkemizin iki güzide ve önemli kulübü arasındaki ilişkileri bozmaya yönelik sorumsuzca davranışları nedeniyle kınanması zorunlu olan adı geçen kimse, şeref tribününde bulunan Galatasaray Kulübü Başkanı ile Galatasaray Kulübü yöneticilerine karşı, sportmenliğe yakışmayan bir tarz ve küfürlü saldırılarda bulunarak, yasaya aykırı hareket etmiştir.

  Bu konuda, kulüp olarak gerekli yasal girişimlerde bulunacağımızı duyurur, konuyu hassasiyetle takip eden Fenerbahçe Kulübü yöneticilerinin de aynı çerçevede hareket ederek, ebedi rekabet ve dostluğa katkıda bulunmalarını dileriz.

  Fenerbahçe camiasına ve sportmenliğe yakıştıramadığımız davranışları nedeniyle, soyadı ile müsemma olmayan Uslu'yu kınadığımızı tüm spor camiasına duyururuz."