1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

G.Saray'da 'derin darbe' planı!


 1. IronyOfFate

  IronyOfFate olduser

  Kayıt:
  22 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.077
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Geodesy and Photogrammetry Engineering
  Şehir:
  ღAnkaraღ ๘۩

  Galatasaray’ın mart ayındaki kongresinde Başkan Adnan Polat’ı indirmeyi hesaplayan muhalefet, Refik Arkan’ı geçici başkan yapacak. Ardından da süresi dolan Ünal Aysal koltuğa kurulacak...
  Başkan Adnan Polat’ın görevinden uzaklaştırılması için imza toplamaya devam eden muhalefetin ilginç bir planı olduğu da ortaya çıktı. Bugün gazetesinin haberine göre; Mart 2010’da kongreye girecek olan sarı-kırmızılılarda Başkan Adnan Polat’ın yerine Ünal Aysal’ın göreve getirilmesi için plan yapılıyor.
  Ancak Ünal Aysal’ın bu dönemde başkan olması için gerekli 10 yıllık süresi dolmuyor. Aysal’ın başkan seçilmek için yeterli süreyi doldurması için hazirana kadar beklemesi gerekiyor. Muhalifler de bu 3 aylık süre için bir dönem daha Adnan Polat’ın başkan olarak kalmasını istemiyor. Geçici dönem için Refik Arkan’ı emanetçi başkan olarak seçme hesapları yapılıyor.
  EMANETÇİ OLACAK
  Refik Arkan’ın başkan seçilmesinin ardından, Ünal Aysal’ın 3 aylık süresinin dolması için beklenecek. Ardından yapılacak olağanüstü genel kurulla Ünal Aysal yeni başkan seçilecek. Galatasaray’da son dönemde yaşanan gelişmeler de bu planın yaşama geçirileceğinin işaretleri olarak yorumlanıyor.
  Özellikle Denetleme Kurulu üyeleri Suat Sucuka, Emin Şanlı ve Ramiz Ermeç’in istifalarının Adnan Polat’ı köşeye sıkıştırmak için olduğu iddiaları var. Bu üçlünün muhalefetle hareket etmesi nedeniyle Polat tarafından toplantılara alınmadığı da iddia ediliyor.
  Kaynak : http://www.htspor.com/spor-haber/161...rbe-plani.aspx