Arkadaşlar bu kartlardan baska cart olan varsa resimli bir sekilde gosterebilirmi aynilarından cıktıda takas ederken kandırmasınlar ezik kartlar ile ty ™

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

GNR

rank8
O.o hızlısın helal olsun diyorum birazda şans işi tabiki bana cıksa keşke farklılardan paylaşırdım ancak hala 0 tek ümidim sereness direk B bow vermesi A daha zor valla

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
pandoradan veya sereness kesince veriyor party de kime çıkacağı belli değil tamamıyla şans işi bugün gitti 4 kişi 2 kişiye düştü bana vermedi ki party de herkes bana trace atmış ben yardırıyordum makara: :P

duzceli01 demiş ki:
evt fw cıkıyo pandora var her girdiğinde aynı yerlerde 2 tane oluyo ondan cıkıyo
kaç yıldızdan cıkıyo peki bunlar? 3 kere 1 yıldıza girdim pandoraları kestim bişy vermedi

IoI

rank8
bişey merak ediyorum koleksiyon kitabına hangi tuş ile bakıyorduk unuttum :S

GNR

rank8
extraloob demiş ki:
pandoradan veya sereness kesince veriyor party de kime çıkacağı belli değil tamamıyla şans işi bugün gitti 4 kişi 2 kişiye düştü bana vermedi ki party de herkes bana trace atmış ben yardırıyordum makara: :P
kader ortagım aynısı banada oldu 4 kisi gittik yolu bilen ben partiyi çekip ceviren ben gitti 2 kart çıktı ot gibi duran adama gitti kahroldum ama elden birşey gelmiyor :!!&%&! sadnessla1

Yukarı Alt