site adminLERİNEe seslenıyorum burdan futbolla ilgili bı yer acsak yanı yenı9 transferlerı felan ne bılem yorum yaparız maclar hakkında bu mac kac kac bıter deriz yarısma duzenlerız futbol konusunda bi bölüm acılsa guzel olmazmı ?

A

Anonymous

Guest
cem_07 demiş ki:
site adminLERİNEe seslenıyorum burdan futbolla ilgili bı yer acsak yanı yenı9 transferlerı felan ne bılem yorum yaparız maclar hakkında bu mac kac kac bıter deriz yarısma duzenlerız futbol konusunda bi bölüm acılsa guzel olmazmı ?
+1697 :lolmuch: İyi olur bencede

_sehzade_ demiş ki:
cem_07 demiş ki:
+1697 :lolmuch: İyi olur bencede

olur olur bal gibi olur Razz +5000000000

baktım kımseden cvp gelmıyo adminlerden off topıc accam malesef^^

pfffffff

Aileden
of topicde benim öyle bir konum vardı zaten ama özel bölüm olarak açılırmı bilemem Confused

Olabilir belki sadece futbol ile ilgili bir bölüm açılabilir , ya da genel olarak Spor bölümü de açılabilir.
Ama futbola gelince bazıları yorum yapmasını bilmiyor sürekli kavgalar oluşuyor , bu yüzden tam olarak açılsın da diyemiyorum , sürekli kavgalar , küfürler , tartışmalar oluşabileceği için Embarassed

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
futbola özel bir bölüm evet haftasonu açılacaktır bilginize Wink

extraloob demiş ki:
futbola özel bir bölüm evet haftasonu açılacaktır bilginize Wink
Extra bölümü açtıgın zaman bir de sabit konu atıp , konuya " bölüm içerisinde tartışma çıkarmayın" falan fiş mekan birkaç sözlü uyarıda bulunursan da iyi olur , çünkü futbolda her zaman kavga , gürültü , patırtı oluşuyor Razz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım zati hep o yüzden futbol bölümünden tırsmışsımdır ama sonralarında sitemizin kullanıcılarının böyle birşey yapmayacağını bildiğim ve inanadığım için açıyorum haftasonu Wink

A

Anonymous

Guest
Bence herkesin avatarını üstüne veya altına tuttuğu takımın amblemi koyulsun. Bizde bilelim taraftarları Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
avatar ve imza kişiye özgüdür bir yaptırım uygun olmaz kahvekeyfi

Yukarı Alt