İyi günler.Arkadaşlar Fun Club başkanlarının anket yetkisi,kilit gibi yetkilerinin olması gerektiğini düşünüyorum.Özellikle anket yetkisi çok işimize yarayacağını sanıyorum.Bölümle ilgili açılabilecek çok güzel anketler olacak bu sayede.Ayrıca Örneğin:GS Fun Club bölümünde Ayın Avatarı,Ayın imzası,Ayın userı gibi seçimler yapmamızda da yardımcı olacak.Bu gibi ve daha fazla yenilikler için bu yetkilerin verilmesini rica ediyorum... :wink1:

Chenq demiş ki:
IronyOfFate demiş ki:
Chenq demiş ki:
Ne yani yenilik yapmak saçmamı anket açmak saçmamı sen öyle diyorsan öyledir. :lol: Pek dikkate almıyorum senin yorumu zaten :P
tamam ankete bişi demiyorum ama dierleri saçma onun yerine git mod başvurusnda bulun...
Arkadaşım ben kendim içinmi istiyorum ben Fun Club için istiyorum dediğin gibi gider mod isteğinde bulunurdum... :wink1:

IronyOfFate demiş ki:
Chenq demiş ki:
IronyOfFate demiş ki:
Ne yani yenilik yapmak saçmamı anket açmak saçmamı sen öyle diyorsan öyledir. :lol: Pek dikkate almıyorum senin yorumu zaten :P
tamam ankete bişi demiyorum ama dierleri saçma onun yerine git mod başvurusnda bulun...
Arkadaşım ben kendim içinmi istiyorum ben Fun Club için istiyorum dediğin gibi gider mod isteğinde bulunurdum... :wink1:
bana saçma geldi neyse sana kolay gelsin.. :popcorn:

eskiden rock metal fanda üyelerinde yetkisi vardı ama şuan başkanın bile yok galiba :roll:

Yukarı Alt