1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Fulya Projesi açılıyor!


 1. Metamorph

  Metamorph olduser

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.280
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm
  Beşiktaş Kulübü'nün en önemli projelerinden biri olan BJK Fulya Süleyman Seba Kompleksi'nin açılışı, düzenlenecek törenle gerçekleştirilecek..

  bjk_fulyaprojesi_son.jpg

  Beşiktaş'ı, dünyanın önde gelen kulüp gayrimenkul yatırımlarından birinin sahibi yapacak olan BJK Fulya Süleyman Seba Kompleksi'nin açılışı saat 18.00'da gerçekleştirilecek ve spor ile siyaset dünyasının önde gelen isimleri katılacak. Açılış günü BJK Fulya Süleyman Seba Kompleksi içerisinde yer alan iki rezidans ile ofis ve hastane binalarının dış mekanında projeksiyon sistemi uygulanacak.

  Video projeksiyon (yansıtma) ve PIGI scroller (kayan) projeksiyon sistemlerinin birleştirilmesi suretiyle Beşiktaş Kulübü'nün sembolü olan Kartal'ın binaların üzerinde uçtuğu illüzyonun yaratılmasına ek olarak; Ulu Önder Atatürk;ün, Türk bayrağının, BJK bayrağının ve Beşiktaş Kulübü başkanlarının fotoğraflarından oluşan bir animasyon sergilenecek. BJK Fulya Süleyman Seba Kompleksi içerisinde yer alan binaların üzerinde yapılacak bu animasyon şovda, siyah-beyazlı kulübün ilk başkanı Mehmet Şamil Bey'in yanı sıra Fulya'da emeği olan başkanlar Hakkı Yeten, Mehmet Üstünkaya, Süleyman Seba, Serdar Bilgili ve Yıldırım Demirören'in fotoğrafları gösterilecek.

  Bu arada 2 ay önce projesi hazırlanan açılış töreni için fiziksel olarak dört hafta önce çalışmalara başlandığı ve törenin son gününe kadar hazırlıkların aralıksız devam edeceği kaydedildi. 550 kişinin görev alacağı törende, 80 teknik personel, 12 kilometre kablo, 1500 kw güç jeneratörleri, 500 metre truss sistem, dünyada ilk defa 668 metrekare görüntü ekranı, 120 bin watt ışık gücü, 17 tır teknik ekipman kullanılacak.

  Tören için yoğun güvenlik önlemleri alınırken, konukların davetiyeler ile birlikte sunulan güvenlik kartlarını yanlarında getirmeleri gerektiği de vurgulandı.