Arkadaşlar ben oyunu indirdim...Ancak indirdiğim versiyon eski versiyonmuş ve oyun açılmadı tabii ki,evet-hayır diye bir hata çıkıyor ve hatada full versiyonu indirin diyor...

Birkaç defa daha yükledim,bir defasında birlikte aç hatası çıktı,oyunu açamadım..Sonra gittim oyun satan yerden legend 4 cd si aldım silkroadın,tekrar eski sürüm olduğu için oyuna giremedim...

Şimdi bu oyunu nasıl oynayabilirim arkadaşlar?Forumda araştırdım ama bu sorunu bulamadım...

Oyun yüklü ancak patchler yüklenmiyor.Yeniden indirmeden bu versiyonu güncelleştirme imkanım yok mu?

İnternet kotalı olmasa indiririm sorun değil ancak kotalı olduğu için çok yükleme yapamıyorum...Zaten birkaç kere indirdim ancak oyun açılmadı...:(

Cevaplar için şimdiden teşekkürler... (:

Lütfen yardım edin,delireceğim,kaç defa yükledim oynayamadım arkadaşlar şu oyunu...

Bir de birlikte aç sorunu var,o sorunu nasıl hallederiz bilen varsa onu da söylesin lütfen...

Setup etkinleştirici diye birşey varmış,size onu sormuştum ancak araştırıp buldum,benim sorunumla alakası yok...

Arkadaşlar birlikte aç sorununu bu forumdaki " Darknest08 " kardeşim sayesindee çözebildim...

Aynı hatayı alanlar olursa şu konuya bakıp Darknest08 arkadaşımızın mesajlarını okusun (:

viewtopic.php?f=226&t=189964

iyi forumlar...

Yukarı Alt